Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért a nőnek ítélik a gyereke...

Miért a nőnek ítélik a gyereket az esetek nagytöbbségében?

Figyelt kérdés

Nem egy olyat látok a környezetemben, h a nő alkoholista vagy munkanélküli vagy más kifogásolható van az életvitelében(a gyerek előtt kefél az egyéjszakás pasijaival, nem törődik a gyerekkel, olyan házban laknak, h egy igazi putri) vagy ezek övezete.

Aztán ezzel szemben az apa meg kevésbé kifogásolható, dolgozik, törődik a gyerekkel stb aztán hiába ad be kérelmet nem adják neki a gyereket.

A melegeknél már bizonyított tény, h férfiak is képesek 100%-ig helyt állni, szal én nem értem mi ez a diszkrimináció.

Az egyik volt barátnőm is ennek lett az áldozata.

Az anyja egy alkoholista, drogos ribizli volt, aki egy pedofillal élt.

Rendszeresen molesztálta kiskorában, de az anyja nem foglalkozott vele.

Később nagy cirkusz után tudta csak az apja magához venni.



2014. ápr. 18. 18:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ja mert tudsz olyan apukát aki 2-3 évig otthon dekkolna a gyerekkel?Biztosan nem,szoptatástól függetlenül.Egy napot kell végigcsinálniuk,teljesen ki is purcannak.
2014. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem te ne írogassál privátot.


"Jujj, van még egy példád, hogy oda ne rohanjak.


Hozok 10 ellenpéldát rá."


Ha nehéz felfogni, én ezt arra értettem, hogy megint hoztál egy példát arra, hogy a nőnek ítélik a gyereket, nem a férfinak.

A kulcsszó a "még egy". Tetszik érteni? "Még egy példát".


Sajnálom, hogy nehezen megy az értelmezés, a privátban való arcozás annál könnyebben megy.

2014. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!