Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ebben a helyztben...

Szerintetek ebben a helyztben ki a hibás? Gyerekes lépés volt tőle?

Figyelt kérdés

Sztori: Anyukam le akarta vágni a hajam, de kb annyi hajvágó tehetsége van mint egy krumplinak. Mivel az előző fél évet is végig kellett szenvednem attól a hajkölteménytől, amelyet anyukám vágott nekem, Megmondtam neki, hogy nem szeretném, ha levágnánk egyáltalán, mert szeretném megnöveszteni, és legalább ebben hadd döntsek én. Amikor pedig már 15. perce lovagolt a témán, és én 100x megkértem hogy hagyja abba, elborult az agyam, és rákiabáltam, és egy jó hosszú monológot mondtam arról, hogy mi a véleményem erről. Ezek után derült ki hogy az EGÉSZET felvette a telefonjára, mert nagyon jól tudta hogy így fogok reagálni ha manipulál, és tessék. Megsértődött, bevonult a szobájába. Azóta nem jön ki, hiába győzködöm észérvekkel, megsértődött. Természetesen a családban senkinek se szólhatok, mert megmutatja nekik a hangfelvételt, és azonnal neki adnak igazat. Annyit szeretnék tőletek kérdezni, hogy szerintetek ki a hibás (?), és hogy mit kéne tennem hogy kiengeszteljem (?) .

12/l



2014. ápr. 21. 17:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Miquel

az minek a bizonyítására kellett, hogy gyerekét csúfítva a "sikeres" hajvágással szándékosan kigúnyolás, megalázás (bullying) tárgyává teszi? /"előző félévet is végig kellett szenvednem.../


Kérdező, nem vagy hibás. Nem kell tenned semmit. Felnőtt, értelmes ember tud bocsánatot kérni, a gyerekétől is.

Mondom felnőtt, értelmes ember.

2014. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ
2014. ápr. 25. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!