Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám csökkentette a zsebpén...

Anyukám csökkentette a zsebpénzem, mert a cicámnak veszek belőle dolgokat. Jogosan viselkedett?

Figyelt kérdés

Azt mondta, azért adja, hogy magamra költsem, szórakozzak a barátnőimmel, nem azért, hogy ennek a "dögnek" vegyek "minden szirsz.rt". Most ezer forintot kapok hetente a kétezer helyett.


Nagyon szeretem a cicám, boldog vagyok, ha látom rajta, hogy örül :) Anyu viszont utálja az állatokat, mert szerinte betegségeket terjesztenek.


Azt mondtam neki, hogy szerintem a zsebpénz arra van, amire költöm, úgyse drogot vagy cigit veszek rajta, nem értem mi baja. Erre teljesen kiakadt és elkezdtünk veszekedni, és közölte, hogy pont olyan hálátlan dög a macskám, mint én, meg hogy olyan az állat, amilyen a gazdája.


Szerintetek ez jogos volt tőle? Megbántott nagyon vele.


2014. ápr. 24. 19:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Aranyos vagy, hogy vettél a cicádnak ajándékot. Én még be is segítettem volna...
2014. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
anyukád egy kretén. 52%os válaszoló dettó. vagy ő anyukád? lol :)
2014. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Már ne haragudj, de anyukád értékrendje igencsak megkérdőjelezhető, ha számára a sminkcucc fontosabb, minthogy egy másik élőlényről gondoskodsz. Ne sértődj meg emiatt, anyukád nem gonosz veled, egyszerűen csak felszínes és buta. Tudod, a felnőttek sem tökéletesek.
2014. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
75%

Én is pontosan ugyenezt csinálom mert imádom a macskám :)

De ebgem megdicsérnek hogy ennyire gondoskodok a cicámról.

2014. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

A 9-essel is egyet értek, de nem kéne heti szinten venni a cicának valamit. Elég lenne kéthavonta is.


Hetente 1000-2000 Ft? Hány éves vagy? Ez egy fix összeg vagy jól is tanulsz érte?

2014. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%

Hát márpedig ha nem hangszálak nélküli a cicc, akkor az "nyervogni" fog. Hogy miért? Hámer' macska, azér'. Józan paraszti észért anyád se kétszer állt sorba, az is biztos...


Talán inkább arra kellett volna figyelni, hogy ne k.rják szét egy gyerek lelkivilágát egy válással, amikor is amaz említett háziállat jelenti számára a kis boldogságot.


Szerintem ezentúl vegyél rajta magadnak kéthetente egy g füvet. Pont kijön. Végülis magadra költöd...

Pár hét, és anyád visszasírja a játékegér-vásárlást.

2014. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
A zsebpénz összege nem függvénye a tanulmányi eredményemnek, bár ennél jobbat nem tudnék kihozni magamból akkor se, ha a pénz motiválna (csak fizikából van négyesem, muszáj a szép átlag, orvosira készülök :).
2014. ápr. 24. 20:56
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

1000 forint lópikula a mai világba, 2000 se sokkal több. Azt akarja, hogy szórakozz a barátnőiddel? Mondd neki, hogy 3000 a legaljább helyre is a belépő meg az odajutás összege együtt.


Apuddal mi van? Ő normális? Milyen gyakran látod?

2014. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
1000 a legalja? Spórolni kell. Én hetente 4000Ft-ot kapok, de abból 15db étkezést és fedeznem kell. Úgyhogy nem kevés az a pénz.
2014. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%
Én összesen nem kaptam 1000 forintot életemben...szerintem aranyos hogY igy gondolsz a cicadra:)))
2014. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!