Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, hogy mit tegyek!...

Nem tudom, hogy mit tegyek! Nagyon bonyolult a helyzetem. Nem bírom tovább a családomban! Mit csináljak, hogy legalább csak egy kicsit jobban megértsenk anyuék és változzon a helyzetem?

Figyelt kérdés

Röviden leírom a helyzetemet:

Az egész családom egy vallásos egyházhoz tartozik, ahol nem támogatják pl. az ismerkedést fiúkkal.. Pedig szerintem az tök normális hogy keresem a fiukkal való kapcsolatot, már gimis vagyok, és tudom a veszélyeket, stb.., de mindenkinek szüksége van párra, és ha nem próbálkozunk, akkor hogy lesz valamikor is barátunk.. De ezt ők nem értik meg, ezért teljesen ellehetetlenítenek a családban, utálok már otthon lenni.. Amikor kiderül, hogy beszélek egy fiúval, és hogy szeretnék vele találkozni, és hogy találtam magamnak olyat aki szeret, akkor hatalmas veréseket kapok.. Apa sokszor a földön rugdosott, mert nagyon erős, anyám meg övvel ver! Mit tegyek, nem akarok mostmár velük élni, nem értenek meg, nem fogadják el hogy én mást gondolok dolgokról! Hogy kerülhetnék más családhoz, vagy hogy kéne ezt rendezni.. Érdemes a gyámügyhöz fordulni? Mert tényleg nagyon rossz a helyzet, mindentől tiltanak, amit egy szinten megértek, mert féltenek, de amit kb mindenkinek megengednek, mert abszolút nincs benne semmi gáz, azt nekem miért tiltják meg?? :( Hogyan tudok kiszabadulni ebből a börtönből, kitől kérjek segítséget??? Beszélni erről nem lehet velük, mert nagyon rugalmatlanok, és vallásosak, és biztos rögtön nagyon megvernének!!


16/L



2014. máj. 7. 10:59
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, kell hogy legyen, minimum negyed évenként, ugyanis az az iskolaorvos vizsgálja meg a gyerekeket, és küldi őket ha kell tovább: szemészet, nőgyógyászat,endokrinológia,EKG és egyéb helyekre. Minden iskolában vannak és kötelező. A szülőnek meg be kell mutatni a vizsgálat eredményét, amit a gyerekkel az adott dokinál elvégeztetett..


Szóval kamu vagy.

2014. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagymamámnak szóltam már.. Olyankor veszekszik egy sort anyukámmal, és ennyi, de nem változik semmi..
2014. máj. 7. 11:39
 13/46 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti
2014. máj. 7. 11:39
 14/46 anonim ***** válasza:
0%
És még csak 16 sem vagy, mert ha annyi lennél akkor ismernéd ezeket a dolgokat.Amik már általánostól kötelezőek a sulikban.
2014. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
5%

Ortopédia, és rendszeres vérnyomásmérés is van-és bugyiig le kell vetkőzni.


Nagyon régen valóban nem volt-de már van minimum 9 éve.

2014. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim válasza:
Van itt valaki aki kozvetlen tud segiteni ennek az embernek??? Akar gyamugytol mert akkor segitsen!!!!!!
2014. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Most komolyan azt bizonygatjátok, hogy mennyire kamu a helyzetem.. Ezt most miért kell? Gimibe járok, alapítványos, lehet máshogy van.. De az biztos hogy nincs negyedévente orvosi vizsgálat!!
2014. máj. 7. 11:43
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk max. évente volt vizsgálat, nem tudom miért lenne egyből kamu...
2014. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
4%
17 De van. Kötelező. Még akkor is, ha a vizsgálat napján beteg vagy, utána meg kell jelenned. Kormányrendelet!
2014. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek börtönbe valók. Menj el az orvoshoz, vetess látleletet, menj el a rendőrségre, és mondd, hogy nem mész haza többet. Nevelőszülőkhöz vagy állami gondozásba fognak adni, a szüleidet meg lecsukják.
2014. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!