Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, hogy mit tegyek!...

Nem tudom, hogy mit tegyek! Nagyon bonyolult a helyzetem. Nem bírom tovább a családomban! Mit csináljak, hogy legalább csak egy kicsit jobban megértsenk anyuék és változzon a helyzetem?

Figyelt kérdés

Röviden leírom a helyzetemet:

Az egész családom egy vallásos egyházhoz tartozik, ahol nem támogatják pl. az ismerkedést fiúkkal.. Pedig szerintem az tök normális hogy keresem a fiukkal való kapcsolatot, már gimis vagyok, és tudom a veszélyeket, stb.., de mindenkinek szüksége van párra, és ha nem próbálkozunk, akkor hogy lesz valamikor is barátunk.. De ezt ők nem értik meg, ezért teljesen ellehetetlenítenek a családban, utálok már otthon lenni.. Amikor kiderül, hogy beszélek egy fiúval, és hogy szeretnék vele találkozni, és hogy találtam magamnak olyat aki szeret, akkor hatalmas veréseket kapok.. Apa sokszor a földön rugdosott, mert nagyon erős, anyám meg övvel ver! Mit tegyek, nem akarok mostmár velük élni, nem értenek meg, nem fogadják el hogy én mást gondolok dolgokról! Hogy kerülhetnék más családhoz, vagy hogy kéne ezt rendezni.. Érdemes a gyámügyhöz fordulni? Mert tényleg nagyon rossz a helyzet, mindentől tiltanak, amit egy szinten megértek, mert féltenek, de amit kb mindenkinek megengednek, mert abszolút nincs benne semmi gáz, azt nekem miért tiltják meg?? :( Hogyan tudok kiszabadulni ebből a börtönből, kitől kérjek segítséget??? Beszélni erről nem lehet velük, mert nagyon rugalmatlanok, és vallásosak, és biztos rögtön nagyon megvernének!!


16/L



2014. máj. 7. 10:59
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!!!
2014. máj. 7. 11:59
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

nálunk se volt iskolai vizsgálat.. nem értem miért lenne kamu.. -.- akkor én lehetnék kamu valszolo.. huuuh xd

van családsegítő a közeledben?

2014. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Családsegítő, azzal kéne kezdenem? Megnézem, hogy hol van a legközelebbi! Köszönöm a segítséget!
2014. máj. 7. 12:01
 34/46 anonim ***** válasza:

Szerintem írj ki minden adatot Magadnak egy A4-es lapra, és kezdd el hívni és körbejárni őket. Ha 18:00-ra még nincs eredmény, hívd fel a Nané-t.

Esetleg menj rokonhoz, ismerőshöz aludni, ha estig nem tudsz intézni mást.

Szurkolok!!

2014. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
anyának is rossz csaladi helyzete volt.. és ott tudtak neki segíteni.. remelem helyre jon az eleted :)
2014. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis gurulós bőröndöd, pakolj bele össze személyes holmikat, amik kellenek 2 napra, tedd be a szekrénybe összekészítve, hogy ha menni kell, haza tudj ugrani érte.
2014. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Köszi, a böröndös jó ötlet!
2014. máj. 7. 12:10
 38/46 anonim ***** válasza:

Ez szornyu! Milyen vallashoz tartoznak a szuleid? Muszlimok?


A ferjem az volt sokaig, es teljesen ateista lett, mert szornyu miket muvel a vallas az emberek agyaval...


Akarhogyis, de probalj meg lelepni otthonrol, meg az intezet is jobb ket evig, aztan vagy akar kozben is dolgozhatsz valamit. Barmi jobb, mint egy ilyen kornyezetben elni.


Az ilyen dolgok elnyomni hivatottak az osztonoket, azt, hogy parra vagyunk, egy teljesen normalis igeny. Egy normalis kapcsolat ebben a korban szex nelkul is mukodhet!


A szuleid teljesen zakkantak.


Irj mi tortenik veled :-)


Sok sikert

2014. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Köszi, majd írok ha lesz valami!

"Az ilyen dolgok elnyomni hivatottak az osztonoket, azt, hogy parra vagyunk, egy teljesen normalis igeny. Egy normalis kapcsolat ebben a korban szex nelkul is mukodhet! "- én is pont ezt gondolom, csak gondolom ezt ők nem tudják elképzelni..

2014. máj. 7. 12:20
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

"és vallásosak, és biztos rögtön nagyon megvernének!! "


Vastagon kamuszaga van a történetnek.

2014. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!