Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, hogy mit tegyek!...

Nem tudom, hogy mit tegyek! Nagyon bonyolult a helyzetem. Nem bírom tovább a családomban! Mit csináljak, hogy legalább csak egy kicsit jobban megértsenk anyuék és változzon a helyzetem?

Figyelt kérdés

Röviden leírom a helyzetemet:

Az egész családom egy vallásos egyházhoz tartozik, ahol nem támogatják pl. az ismerkedést fiúkkal.. Pedig szerintem az tök normális hogy keresem a fiukkal való kapcsolatot, már gimis vagyok, és tudom a veszélyeket, stb.., de mindenkinek szüksége van párra, és ha nem próbálkozunk, akkor hogy lesz valamikor is barátunk.. De ezt ők nem értik meg, ezért teljesen ellehetetlenítenek a családban, utálok már otthon lenni.. Amikor kiderül, hogy beszélek egy fiúval, és hogy szeretnék vele találkozni, és hogy találtam magamnak olyat aki szeret, akkor hatalmas veréseket kapok.. Apa sokszor a földön rugdosott, mert nagyon erős, anyám meg övvel ver! Mit tegyek, nem akarok mostmár velük élni, nem értenek meg, nem fogadják el hogy én mást gondolok dolgokról! Hogy kerülhetnék más családhoz, vagy hogy kéne ezt rendezni.. Érdemes a gyámügyhöz fordulni? Mert tényleg nagyon rossz a helyzet, mindentől tiltanak, amit egy szinten megértek, mert féltenek, de amit kb mindenkinek megengednek, mert abszolút nincs benne semmi gáz, azt nekem miért tiltják meg?? :( Hogyan tudok kiszabadulni ebből a börtönből, kitől kérjek segítséget??? Beszélni erről nem lehet velük, mert nagyon rugalmatlanok, és vallásosak, és biztos rögtön nagyon megvernének!!


16/L



2014. máj. 7. 10:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

"Pest környéki kisebb városban, de már nem bp-hez tartozik"


Ilyen nincs.

Nem vált Pestről egyetlen egy község, kisebb város sem.

Budán igen, például Budaörs.


Kamu ez, öregem. Tegnap is volt egy "keresztény mostoha apa, aki szíjjal verte" a kérdezőt.

Nem te vagy véletlenül?

2014. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Nem értem miért boncolgatjátok minden egyes hozzászólásomat. Akkor biztos rosszul fogalmaztam.. Megesik.


Köszönöm a segítséget azoknak, akik megértettek, és hasznos tanácsokat adtak. Találtam egy oldalt, sok címmel, megpróbálok még ma bemenni a legközelebbibe: [link]

2014. máj. 7. 12:55
 43/46 Őszödi Ferenc ***** válasza:
60%

Ezt próbáltad már?

"Kedves anyu, apu. Telibesz*rom a hülye szektátokat, és marhára nem érdekel a degenerált vallásotok sem. Továbbá jó, ha tudjátok, hogy 2018-ban a Demokratikus Koalícióra fogok szavazni. Most pedig elmentem bulizni a párommal.

Köszipuszi

Kata"

(vagy ahogy hívnak)

2014. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
remélem kapsz segítséget! Már ez is nagy dolog h kérni mersz, sokan terrorban vannak és tűrnek. Kívánom neked, h sikerüljön kitörnöd ebből és boldog felnőttkorod legyen
2014. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
41: Szentendre, Törökbálint, Abony, Budakeszi, Budaörs, Monor, Üllő, Pilis, Maglód, Gyömrő, Kistarcsa, Isaszeg, Pécel, Dunakeszi, Pomáz, Cegléd, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Érd, Gyál, Vecsés, Mogyoród, Veresegyház, Fót, Zsámbék, Ráckeve, stb.
2014. máj. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Na, mi van, na mi van??
2014. máj. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!