Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám itt hagyott. Mit tegyek?

Anyám itt hagyott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és egyedül itt hagyott. Elvitte a cuccait. Felhívtam és azt mondta hogy tartsam el magam, dolgozzak meg főzzek magamra mindent vegyek meg magamnak, nem segít semmiben. Azért ment el mert mindig kiabáltam vele. Nincs se rokonom se barátom akihez fordulhatok, egyedül meg nem tudom magam eltartani. Szeptemberben mennék vissza a suliba(érettségi) mert most ki hagytam egy évet. De ez így lehetetlen. Egyedül egy bátyám van aki nem is itt lakik, anyám azt mondta majd ő segít, de ez nonszensz, mert ő se fog eltartani meg főzni rám. Mellesleg anyám egy szót nem tudott szólni értelmesen, abszolút semmit csak fogta magát és elhúzott. Azt mondta hogy annyira se fog visszajönni hogy kaját csináljon. (20 km-re lakik) Nem látok megoldást erre a helyzetre. Gondolkoztam hogy munka után megnézem hova megy és elkapom, de az sem megoldás. Mit tehetnék?
2014. máj. 28. 03:32
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
33%

". Annyit mondok hogy egy igazi begyöpösödött gyökér."

A legnagyobb gyökér te vagy, nem tanultál semmit, csak követelőzni tudsz. Én még ki is tagadnálak ! Sőt megérdemelnéd, hogy kilökjenek az utcára és úgy gondoskodj magadról. Kakiból kirázott, idáig felnevelt. Szégyelld magad

2014. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
80%
Na utolsó te sem vagy 100as...
2014. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
96%

"Azért várom el te seg.fej, mert ha már az egész gyerekkoromat elba.zta és soha nem támogatott, akkor legalább most támogasson."


Annyira nem támogatott, hogy most azt sírod vissza, mert még a boltba se tudsz egymagad bevásárolni.

2014. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
85%
Egy begyöpösödött gyökérnek, egy önző szörnyetegnek ne kelljen a pénze. Ha te nem tiszteled úgy, mint az anyádat, ne várd el tőle, hogy ő a fiaként bánjon veled. Az után pedig, ahogy bántál vele, semmit sincs jogod elvárni tőle. Oldd meg a helyzeted felnőtt ember módjára.
2014. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
93%
Ne sírdogálj itt, vedd kezedbe a sorsodat. Már nem vagy kis gyerek. Estin is befejezheted a sulit. Én már hamarább kitettem volna a szűröd. Mindegy, hogy milyen volt az anyukád, de felnevelt és nem dobott a kukába. Mit gondoltál ? itt mindenki sajnálni fog? Legmocskosabb dolognak tartom ha valaki az anyját mocskolja. Csak követelni tudsz másoktól, most magadtól várd el, hogy felnőttként gondolkodj és tartsd el magadat. Kenyeret már tudsz vágni? Meg is tudod kenni ugye? Lehetőleg ne mások szóljanak rád, hogy koszos a füled, vagy büdös vagy, és nem ártana mosdani. A lakást is tisztán kell tartanod, ha nem akarsz bogarak között élni, bűzben. Megérdemelted, hogy ott hagyott. Most mutasd meg hogy férfi vagy.
2014. jún. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
90%
Hisztizik itt mint egy 5 éves. Szerintem olyan szinten is van
2014. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
86%

Hihetetlen!

19 évesen TELJESEN ÉLETKÉPTELEN !!


Aki meg azt írta, hogy "menjen az önkormányzathoz", az segítsen, csak a saját pénztárcájából!

Nehogy már az adófizetők tartsanak el egy felnőttkorú, munkaundoros suttyót!!

2014. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Vicces :) ennyire tehetetlen egy 19 éves fiú? Akarom mondani, kisfiú!
2014. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
94%
Hallod, itt vagy fiatal felnőttként, egyedül lakhatsz, vagy később egy barátnővel. Ott van a ház, csak annyi dolgod van, hogy fizessed a számlákat, főzzél magadra, meg néha kitakaríts!!! Rengeteg fiatal felnőtt a két kezét összetenné. Anyukád a mai napig támogat téged, mivel otthagyta neked a házat. Felnevelt téged, de nem köteles a végtelenségig főzni, mosni rád, felnőtt ember vagy. Hagy élje mostmár anyukád is az életét!
2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hímringyónak és lesz pénzed. Már ha jól nézel ki!
2014. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!