Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítsam le a szüleimet...

Hogyan állítsam le a szüleimet, hogy ne ugassanak bele a magánéletembe?

Figyelt kérdés

Állandóan azzal jönnek, hogy gyakran váltogatom a barátnőimet, meg most megtudták, hogy megcsaltam az egyiket, és nem akarnak engedni sehova nem adnak pénzt bulizni stb. -.- Én beismerem, hogy nem volt a legszebb dolog, amit csináltam, de akkor is semmi közük hozzá, én sem szólok bele az ő magánéletükbe! Szerintetek mit csináljak, hogy leálljanak? Főleg anyukámról van szó, ő pampog ezen egy csomót.

16/F


2014. máj. 31. 18:52
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Már bocs de egy normális családban sztem nem azért tartja el a szülő a gyerekét, hogy irányíthassa az életét -.-
2014. máj. 31. 19:12
 12/39 anonim ***** válasza:
95%
2700 ft-ból tudsz inni 6 korsó sört....Nem elég?
2014. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Aha nem tudom hol élsz, 2700ból tudok venni egy cigit meg 2 sört és el is ment...
2014. máj. 31. 19:35
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen extra helyre jársz bulizni? Pesten élek, ma megyek bulizni, néztem árlistát, fél liter sör nem vmi noname márkából max. 500 Ft-ból kijön (jó, mondjuk én nem vmi lehúzós gagyi diszkóba megyek, hanem bisztróba, de nem hinném, hogy 2700 Ft 2 korsó sörre lenne elég, hacsak nem vmi csicsa-micsa dizájn helyre mentek, aminek nagyobb a füstje, mint a lángja)...


Amúgy meg igen, ha ők pénzelnek, akkor beleszólhatnak abba, hogy mire adnak pénzt. Tojáshéj még ott a seggeden, közben vered a melled a nagy semmire, hiszen még csak nem is keresed meg magadnak a pénzt. Elég csicska dolog a szüleid pénzére verni magad és még el is várni. És igen, normális szülő nem 14 éves koráig neveli a gyereket és aztán letojja, csak azért, mert tini őszentsége azt hiszi, hogy ő hugyozta a Golf-áramot...

2014. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Egy üveg Heineken 650...


Egyébként meg 16 évesen nem is feladatom megkeresni rá a pénzt, az az ő feladatuk! -.-

2014. máj. 31. 19:47
 16/39 A kérdező kommentje:
De most nem ez a lényeg, hanem hogy mit mondjak nekik, hogy adjanak pénzt meg elengedjenek és többet ne pampogjanak ezen! Amihez semmi közük!
2014. máj. 31. 19:49
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora szád van, meg elvárásaid, és ilyen öntudatos vagy, akkor old meg magad. Tudod, mintha nagyfiú lennél.
2014. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus nagyszájú kamaszfiu vagy :) ha én lennék az apad, két pofont is kapnal a szemtelenseged miatt. Te nem kérsz és megköszönsz, hanem követelőzöl és tiszteletlen vagy.

Picit vegyél vissza.

2014. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Az ő feladatuk, hogy az alapdolgokat kifizessék. Van tető a fejed felett, nem jársz rongyos ruhában, van kajád. Ha van pénz arra, hogy ilyen gyakran eljárj bulizni, akkor valszeg nem tartanak ridegtartásban. A normális szülő meg nem arról ismerszik meg, hogy minden szarra gondolkodás nélkül ad pénzt. A pénz értékét és a helyes viselkedést is ismerni kell, nemcsak a bulit. Inkább húzd össze magad, és tanulj egy kis illemet, jobban jársz.


Amúgy meg 2 üveg sört miért nem elég? Normális emberek tudnak ennyi pia mellett is jól bulizni...


Ja, az alapkérdéshez még egy kérdés: te megveregetnéd apád vállát, ha kiderül, hogy anyád háta mögött félrekúrt ahelyett, hogy megbeszélte volna vele, hogy ez így nem megy / más nőre vágyik? Csak mert azzal, hogy ennyire nem veszed komolyan, hogy ő ezt nem tartja helyesnek, majdhogynem azt mondod, hogy minden nő megérdemli, így ő is... gondolom, neki pont azért nem esik ez jól, mert belegondolt, neki hogy esne, ha megcsalnák... mert ha szted az nem lenne nagy baj, ha apád félredugna, na, akkor a fejeddel van k...va nagy baj.

2014. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Faterom 41 éves én meg 16, azért ne hasonlítsuk már össze a kettőt -.- Én nem házasságra keresek csajt!
2014. máj. 31. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!