Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem szánalmas...

Szerintetek nem szánalmas mikor anya és lánya is már félig a facebookon éli az életét? Ott köszöngetnek egymásnak, nyomkodják a smileykat stb

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 17:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
kb 3 percet vagyok fent egy nap úgyhogy kicsit mellé nyúltál
2014. jún. 2. 18:30
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

És ebben a három percben azzal foglalkozol, hogy ki mit írogat más falára? :)


Aranyos.. :)

2014. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem vetted még észre hogy mikor belépsz akkor megjelennek azok amiket az ismerősök közzé tesznek,kiírnak stb?
2014. jún. 2. 18:34
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! 3 perc alatt te azt figyeled ki, hogy ki mennyi időt töltött fenn egész nap? :DDDD
2014. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

gondolom majd a temetését is facebookon fogod rendezni

ha lesz 100 like akkor márvány lesz a sírkő

2014. jún. 2. 18:36
 16/21 anonim ***** válasza:
De csak azok jelennek meg, amiket nemrég írtak. Ha meg akarod nézni, mennyi időt töltenek fenn, ahhoz azért böngészgetni kell. Abból, hogy éppen akkor van fenn tőlük valami, amikor benézünk, még nem következik az, hogy ott élik az életüket.
2014. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én inkább azzal foglalkozom, ami engem érdekel, és nem azzal, hogy ki mit ír a másik falára :) Több időt töltök a Facebook-on naponta 3 percnél, mert szakmai dolgokat is követek ott, és a cégem hirdetéseivel is foglalkozom.


Te miért foglalkozol azzal, hogy más mit csinál?


Mondom, aranyos... :)

2014. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
elég gyenge a felfogásotok de nem is érdekel
2014. jún. 2. 18:38
 19/21 anonim ***** válasza:
47%

Talán azért fura neked, mert nem vagy kocka beállítottságú. Napi 20 órát töltök gép előtt átlagban, és én pl nem tudom, hogy lehet nem unatkozni egész nap gép nélkül, mert nekem ez az életem része (ezt tanulom, ezt dolgozom és ezzel szórakoztatom magam). Amúgy még most is sokan vannak (fiatalok között is), akiknek egy nagy kérdőjel az egész informatika, de mégsem szólok be annak, vagy nevezem szánalmasnak azt, aki úgy linkel be ide egy képet, hogy C:\Documents...\... és a többit hozzá lehet képzelni, vagy azt se, aki a muszájt úgy írja le, hogy muszály, ráadásul totál nagybetűvel, hogy még hangsúlyos is legyen.


Párom is ilyen kocka, és volt már úgy, hogy e-mailt írtam neki a konyhából a szobába, mert az gyorsabb volt. Nekem ebben nincs semmi különös, ahogy abban sem, hogy FB-n kommunikálnak egymással ha az ő életritmusuknak ez megfelelőbb.


A lényeg, hogy ne foglalkozz mással, csak saját magaddal. Mindenkinek vannak olyan szokásai, amik a másik számára idegesítőek lehetnek, ez ellen úgysem tudsz mit tenni. Ők így szeretik csinálni, te meg úgy. Legalább valahogy beszélnek egymással, sok családban már ez is nagy dolog.

2014. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"elég gyenge a felfogásotok de nem is érdekel"


:) aranyos ... :)

2014. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!