Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem birom párom két éves...

Nem birom párom két éves lányát. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
A kicsi két éves, ma és holnap nálunk lesz. Nem engedi, hogy etessem, majd ő eszik, de mint egy kismalac. A legnagyobb baj, hogy nem fogad szót. Nem tudom mit tegyek. Pedig a párom szivéhez rajta keresztül vezet az út.
2014. jún. 8. 16:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%

Bár provokatív és válaszvadász kérdésnek tartom de válaszolok:

1) Egy 2 éves gyereket már nem kell etetni.

2) Minden 2 éves "malackodik" egy kicsit, mert még nem olyan ügyesek. Viszont: imádják utánozni a felnőtteket. Ha leülsz vele szemben és mutatod hogy hogyan kell szépen enni, akkor ő is megpróbálja csinálni.

3) Ő érzi hogy utálod. És ki fog csinálni téged simán, mert szegény csak rosszalkodással tudja kompenzálni a felé irányuló negatív energiát.


ui: Ne szülj gyereket. Kösz.

2014. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindenképpen etetni akarja valaki,akkor etesse a párod,ő az apja,Te nyerd meg azzal,hogy veszel neki buborék fújót,és jót bohóckodsz vele.Ne akarja az anyja helyett anyja lenni egyenlőre,sztem még nem olyan jó a viszonyotok.
2014. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
Amennyiben nem kamu a kérdés, akkor egy zseniális dolgod tudok tanácsolni: mivel tudod magadról, hogy nincs türelmed a gyerekhez, akkor ne kezdj kisgyermekes ex-férjjel! Mindenkivel kitolsz: a férfival is, a gyerekkel is és magaddal is. A gyerek tudja, hogy nem szereted, te nem fogod sokáig bírni, így előbb-utóbb lelépsz, így az apuka is ott marad egyedül. Keress egyedülálló férfit, a párod meg keres gyerekcentrikus nőt, akit nem zavar, hogy már van egy gyerek a képben. Ennyi.
2014. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon tévedsz 5-ös, ha azt hiszed mindenki imádja a gyerekeket. Én se bírnám elviselni más kölykét. Szintén nő vagyok.
2014. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
Én sem bírom a gyerekeket. De én nem is kezdek gyerekes férfivel. Minek kiszúrni velük és magammal? Kérdező te minek kezdtél ilyen férfivel?
2014. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
41%

"Nagyon tévedsz 5-ös, ha azt hiszed mindenki imádja a gyerekeket. Én se bírnám elviselni más kölykét. Szintén nő vagyok."


De remélem, te sem várnád el egy új pasastól, aki nem a gyereked apja, hogy elviselje a tiédet!

2014. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Pedig éveken keresztül nem lehet megjátszani magad, csak felőrlődsz, és a folytonos megfelelés is kiöli belőled az érzelmeket amit még most a párod iránt érzel.

Ha a párod csak olyan nővel hajlandó együtt lenni, aki foglalkozik a gyerekével, szereti őt, akkor inkább válassz másik férfit, mert ez nem fog menni neked.

Erről te nem tehetsz, ez így is van rendjén, nem arra vagyunk kódolva, hogy más gyerekét pátyolgassuk, babusgassuk.

2014. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%

Erre azelőtt kellett volna gondolnod, mielőtt összejöttél volna egy gyerekes férfivel.


A 2 évesek ilyenek. Nem azért csinálja, hogy bosszantson, hanem ha állandóan etetitek, szerinted hogy tanul meg enni egyedül? Arra nem is reagálok, hogy egy 2 éves gyereket nem bírsz :-(. Hagyd ott a barátodat, találjon valakit, aki szeretni fogja a kislányát, aki a legfontosabb az életében.

2014. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%

Azért meg lehet érteni a kérdezőt is. A más gyereke minden életkorban bosszantó. Kivéve, ha annyira gyerekimádó egy nő de ez igen ritka.

Idegesítő 5 évesen, 7 évesen, 10 évesen, mindig. Már csak a jelenlétével is.

Esetleg még akkor nem, ha összebarátkoznak. De ez is ritka. Mert lehet, hogy a gyerek 6 éves korában még barátok, de később a gyerek az "mostohaanyát" hibáztatja majd, amiért nem vele él az apja, stb. mindenféle képzelt dolgot kreálhat, vagy egyszerűen csak ahogy változik, új szokásokat, tulajdonságokat vesz fel, már nem lesz neki annyira szimpi apa "új" nője.

Féltékeny, irigy is lehet rá.


Az lenne a legjobb, ha a kérdező partnere nem várná el azt a párjától, hogy szeresse a gyerekét, törődjön vele, játsszon vele, és minden rendben lenne.

De ha ezen nem akar változtatni a férfi, akkor a kérdezőnek tovább kéne állnia, mert képtelenség így boldognak lenni, hogy a férfi irreális elvárásokat támaszt irányában.

2014. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
32%

19! Azért az nem életszerű, hogy ne várja el. A Kérdező így választotta a párját, a gyerekkel együtt. Szerinted egy apa hogy dönt? Oké, nem szereted a gyerekemet, semmi baj, akkor többet nem létezik? Ha valaki nem szereti a gyerekeket evidens, hgoy nem gyerekes férfit kell választani.


18. voltam

2014. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!