Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem birom párom két éves...

Nem birom párom két éves lányát. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
A kicsi két éves, ma és holnap nálunk lesz. Nem engedi, hogy etessem, majd ő eszik, de mint egy kismalac. A legnagyobb baj, hogy nem fogad szót. Nem tudom mit tegyek. Pedig a párom szivéhez rajta keresztül vezet az út.
2014. jún. 8. 16:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

" Pedig a párom szivéhez rajta keresztül vezet az út."


Nagyon naív hozzáállás! A gyerek érzi, h érdekből vagy vele "kedves", valójában azonban nem szereted őt! Ezért viselkedik veled így!

Keress utánfutó nélküli csávót és megoldódik a problémád!

2014. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Olyan etelt keszits, ami nem hagy nyomot es konnyu osszeseperni pl. sultcsirke rizzsel zoldborsoval, almaval. Olvass neki, tud meg milyen jatekokat szeret, keress zenet, amire szeret tancolni vagy vigyetek szabadba.
2014. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Én nem várnám el a párom helyében. A gyerek csak hozzám tartozik, meg a másik szülőjéhez, nem pedig a páromhoz.
2014. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez a tény, hogy a párod csak akkor becsül, ha törődsz a gyerekével, ha megkedvelteted magad vele, inkább annak tűnik, hogy így akar megszabadulni a szülői szerep terhétől.

Mert neki nem öröm foglalkozni a saját gyerekével. Ennek fényében érthetetlen, hogy egy gyerek számára idegentől miért várja el azt, hogy örömmel foglalkozzon a gyerekével, mikor ő maga sem teszi ezt szívesen.

Hiszen fel sem merülne akkor ilyen probléma, hogy a kérdezőnek kell etetni a gyereket. Az apa megoldaná, vagy ő eteti, vagy hagyja enni a gyerekét egyedül, az ő dolga. Ha összemocskolja magát, neki kéne a legnagyobb szeretettel átöltöztetni, összetakarítani utána. Csakhogy neki valamiért nem fűlik hozzá a foga, le akarja passzolni ezeket a terheket.

2014. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%
És úgy mégis hogy élnek együtt? Én elvárnám, hogyha gyerekkel együtt "kapott" meg, fogadja el a gyerekemet is. Ha nem megy, akkor úgy nem lehet együtt élni.
2014. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
10%
Na, ilyen helyzetekben nem tudsz mit tenni, mivel párod meg a lánya egy csomag, amit nem lehet kettészedni.
2014. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy tele van gyk. elvált anyákkal,akiknek a gyerekét ha elviszi az apa, akkor már az uj feleségtől is elvárják, hogy imádja gyereket.

De nem mindenki szereti másnak a gyerekét! De ezt az anyák nem tudják elfogadni!

Ha az apa odaviszi a gyereket, akkor foglalkozzon vele Ő.

Ha ez válóok, akkor jobb minél előbb elválni.

2014. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
26%

Jah, meg olyanokkal van tele gyk. akiknek lövése sincs a dolgokról.

Nem az a baj, hogy nem szereti, hanem hogy megjátsza, hogy szereti a kislányt, azért hogy a pasikájának imponáljon! Ez a gond!


Nem kell szeretnie a kislányt, de akkor miért akar neki imponálnia? Ha ott van, ne játsza meg magát, vállaja fel, hogy nem szereti, és kész! Válasszon gyerek nélküli pasit és nem lesznek ilyen problémái!

2014. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék, szerinted az milyen kapcsolat lenne, ahol nem fogadja el a másik gyerekét? Ha nem fogadja el, keressen másik férfit aki gyerektelen. És igen, továbbra is azt mondom hogy el kell fogadnia, és nem vagyok elvált.
2014. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Meg is fordíthatjuk a dolgot, a férfi miért nem tudja elfogadni, hogy a párja nem akar egy idegen gyerekkel foglalkozni?

Önzőség ilyesmit várni a másiktól, hogy szeresse, fogalalkozzon a gyerekkel. Az elfogadás nem egyenlő ezekkel. Pl. elfogadom, hogy ő van, ezért ha épp azon a hétvégén (vagy szinte mindig) az én dolgom a főzés, olyat főzök, amit ő is szeret. De ettől még nem nekem kell szórakoztatni, etetni a gyereket.

2014. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!