Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim ne nyekeregjenek, ha rágyújtok a SAJÁT szobámban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kertünk, de éjszaka így nyáron állandóan előjönnek az undorító bogarak meg a millió egy pók :S Nappal kinn a teraszon szoktam rágyújtani viszont éjszaka nem merek, mert mindig van kinn valami undorító állat :S Viszont a szüleim nem engedik, hogy a szobámban rágyújtsak éjszaka :( Még úgy sem, hogyha zárva van az ajtóm és mindig nyitva van az ablakom (szúnyogháló van rajta, úgyhogy szerencsére ott nem tudnak bejönni a bogarak), szóval rögtön kimegy a füst, akkor is pampognak, hogy ne cigizzek a lakásban -.- És mindig sutyiban kell de ha megérzik újból csak csesztetnek... és nem értik meg, hogy nem akarok kimenni, meg különben is ez a saját szobám, és azt csinálok benne, amit akarok! Szerintetek ezt hogy értethetném meg velük?

(A fürdőben sem engedik, hogy rágyújtsak, meg sehol a házban, max. a pincében, de azzal nem vagyok előrébb, mert éjszaka azt is ellepik a pókok...)



2014. jún. 21. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
100%
De emiatt el is költöznél? :D ez tuti kamu
2014. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
92%

51: Lehet, hogy konkrétan a kérdés kamu és provokáció hogy legyen sok hozzászólás, de általában vannak ilyen tinik, akik azt hiszik, hogy az ő s...ggükből süt a nap és a szörnyű nagy igazságtalanságok miatt el kéne otthonról költözniük.

Nekem is volt ilyen időszakom, nem cigi miatt, de meg voltam róla győződve, hogy mindenki hülye és igazságtalan rajtam kívül és ennél kevesebbért el akartam otthonról költözni.

2014. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:

Nem provokáció és nem kamu -.-

#51 Ja, ha lenne pénzem elköltöznék! De nem csak emiatt, hidd el, nem csak ebbe szónak bele, hanem mindenbe! Bármit csinálok az nekik nem jó úgy és folyamatosan irányítani akarnak! Nem tudom ez miért olyan hihetetlen, hogy emiatt elköltöznék!

2014. jún. 21. 14:30
 54/84 A kérdező kommentje:
Mindenbe beleszólnak!
2014. jún. 21. 14:30
 55/84 anonim ***** válasza:
98%

1. Az nem a te szobád, legalábbis a szó szoros értelmében nem. Amíg nem te fizeted a rezsit, a festést és stb...nincs is miről beszélni.

2. Minek kell neked éjjel is bagóznod?! Éjjel aludj!

3. Nem csak a cigiszagról, meg a festésről van szó... És ha kigyullad valami a parázstól? Nem figyelsz egy pillanatra, nem jól nyomod el..aztán kimész mondjuk fürödni és mire visszamész a szobába ég az egész. Ez még nem fordult meg a fejedben?



Figyelj. Én is bagózom. Én is itthon élek a szüleimmel (bár már férjnél vagyok és külön kasszán). De nem cigizek a szobában sosem! Pedig a napi 1 doboz nálam elmegy. Nappal kimegyek az erkélyre vagy az udvarra...éjszaka meg eszembe sem jut bagózni. De ha netán mégis, akkor is kimegy, ha van kint pók...ha nincs.

Értem, hogy lusta vagy..és kényes... De ha cigizni akarsz, akkor vegyél erőt magadon és igenis menj ki éjjel is!

2014. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
98%

NEvelni akarnak, gondolom.


Ütnek? Vernek? Éheztetnek? Nem kapsz ruhát? NEmjáratnak iskolába? Bezárnak? folyton dolgoztatnak?

Ha nem, csak beleszólnak mindenbe, akkor vagy hisztis korszakod van, és oké, majd elmúlik, vagy tényleg kamu. :D


De akkor találj ki még valami piti olgot, pl. hogy nem ízlik anya főzjte.

2014. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy a dohányzásodat finanszírozzák!

Egy megoldás van a bajodra: kimész. Ha bagózni nagylány vagy, akkor a pókot is ki tudod kerülni.

A füst okozta károkat a szüleid fogják intézni, nem te.

Ez meg hogy nem fizetik a költözésedet.. hol élsz te? Meg ennyi idősen nem is költözhetsz. De ha betöltöd a 18-at, hidd el, fizetni fognak csak elhúzz otthonról.

Istenem, add, hogy egyik gyerekem se legyen ilyen gyökérzet.

27/Nő (és dohányos)

2014. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
100%

Oh kamaszkent én is mindent jobban tudtam... :) régi szép idők.

Dohányosként mondom, hogy elterjed a lakásban.

Három hónapja nem gyújtok rá (terhesség), de pont most akadtam ki azon, hogy milyen cigiszagú az ágyunk, miután levettem a derékaljat.

Pedig több mint két éve nem dohányoztunk mellette. :(

Azelőtt se sokat

2014. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok nem lány o.O
2014. jún. 21. 14:42
 60/84 anonim ***** válasza:
95%

De a pókocskáktól f...sol. :-DDDDD

A 11 éves lányomnak több vér van a pucájában és nem ilyen nyámnyila.

2014. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!