Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim ne nyekeregjenek, ha rágyújtok a SAJÁT szobámban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kertünk, de éjszaka így nyáron állandóan előjönnek az undorító bogarak meg a millió egy pók :S Nappal kinn a teraszon szoktam rágyújtani viszont éjszaka nem merek, mert mindig van kinn valami undorító állat :S Viszont a szüleim nem engedik, hogy a szobámban rágyújtsak éjszaka :( Még úgy sem, hogyha zárva van az ajtóm és mindig nyitva van az ablakom (szúnyogháló van rajta, úgyhogy szerencsére ott nem tudnak bejönni a bogarak), szóval rögtön kimegy a füst, akkor is pampognak, hogy ne cigizzek a lakásban -.- És mindig sutyiban kell de ha megérzik újból csak csesztetnek... és nem értik meg, hogy nem akarok kimenni, meg különben is ez a saját szobám, és azt csinálok benne, amit akarok! Szerintetek ezt hogy értethetném meg velük?

(A fürdőben sem engedik, hogy rágyújtsak, meg sehol a házban, max. a pincében, de azzal nem vagyok előrébb, mert éjszaka azt is ellepik a pókok...)



2014. jún. 21. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 Skorpió87 ***** válasza:
Nekem meg sem engedték soha, hogy cigizzek, nem is tettem, hogy megőrizzem a "családi békét"- kibírtam. Mióta külön élek és látogatóba megyek, akkor se gyújtok rá, mert nem fogadják el. Nem csak a füst miatt, hanem mert sokba kerül és káros. De nem is erőltettem náluk a cigizést (nem vagyok nagy dohányos), bár csak ennyi gondom lett volna/lenne...
2014. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem senkinek nem jutott eszébe, hogy homokos vagy.

Te hoztad fel most. Freud...akarsz róla beszélni? :)

2014. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 piroska és a farkas ***** válasza:
97%
majd a SAJÀT HÀZADBAN, amiért te dolgozol meg, ott dohànyzol, ahol akarsz.
2014. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
85%
Nézd a szüleid szemszögéből is, a nemdohányzók jobban megérzik a füstszagot, és hiába megy ki az ablakon, egy része beszívódik a bútorokba, függönybe, stb., és eléggé büdös tud lenni, és te nem veszed észre, mivel már megszoktad. Valahogy nem tudod átszoktatni magad hogy rögtön alvás előtt ne kelljen cigizni? Hiába a saját szobádban cigizel, az is az ő házuk egy része, ha tetszik, ha nem.
2014. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
95%

A párom is fél a pókoktól mégis kint szívja a cigit,mert nem egy igénytelen senki,aki bent bagózik a házban,ez ráadásul egészségtelen annak aki nem szívja.

Amúgy szerintem meleg vagy,a hozzászólásaid alapján...

2014. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
89%
Itt nyár, 16 éves kortól kaphatnál már jobb munkákat is, de ilyenkorra azokat már elkapkodják a szemfülesek és az ambíciózusak, akik nem a szüleiken akarnak élősködni és az ő pénzükön cigit venni. Még most is mehetnél, például kukorictá címerezni. Jaa, hogy büdös a munka? Akkor fogd be és ne picsogj. Nem vagy homokos? Akkor fogd be és ne picsogj. Nem azért gondoltak lánynak és melegnek, mert félsz a pókoktól, hanem mert még egy 16 éves lány is férfibb, mint te vagy. Mikor olyan fiúkkal lök össze a sors mint te, rájövök, hogy nagy hiba volt eltörölni a katonaságot. Az olyan nyekergő kis férfipi.csáknak, mint te, jót tenne...
2014. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg!!! És nem én hoztam fel, hanem a #67 -.-

Kukoricát címerezni aha persze lol :D Te hülye vagy :D

2014. jún. 22. 08:18
 78/84 anonim ***** válasza:

Azé ez egy marha jó kérdés vót! :-D


Igen tanulságos válaszokon tuttam jót röhögni! :-D

2014. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen kényes kislányt rég nem láttam. Valamit kezdj magaddal, hogy egyszer talán férfi lehessen belőled. Vagy legalább nagylány...
2014. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 Dionsyia ***** válasza:
96%

Bogarantyú, tudod azon én is fetrengtem, hogy te már nagy vagy ne szóljanak bele az életedbe, de félsz pár bogártól és pénzt azért adjanak már'.


2: én is sajnálom, hogy eltörölték a katonaságot, mert az adott némi tartást a fiúknak és férfiaknak... ha reggel ötkor kivernének az ágyból és küldenének körletet takarítani, akkor utána eszedbe sem jutna azon szenvedni hogy nem dohányozhatsz odabenn...


Én még nem vagyok túl idős, pont anyudék meg te közted középen és most építettük fel a saját családi házunkat.

9 évig gyűjtögettünk rá, Egy ilyen ház glettelése, festése stb. kb. 600-700 doboz cigi ára. Magyarul ennyi dobozzal kéne nem elszívnod, ha újra akarsz festtetni. Bútorok: egy takarítógép bérlése ha nem akarsz horror áron venni kb 6-7 doboz cigi per alkalom, ha ki akarod szedni a bútorokból azt az indok büdös füstöt. A függönyök gyakorabbi mosása plusz meló, a bútorok beveszik a szagokat ahelyett lehet másikat csináltatni, kb 100-200 doboz cigi áráért. Ha csak 1 dobozzal számolok per nap, akkor kb két és fél évig kéne félretenni a cigid árát, hogy abból ki lehessen fizetni a lakás füstmentesebbé válását.

2 kis gyerekkel költözünk az új lakásba, minden kitakarítva, kifertőtlenítve, frissen festve. Ha ott valaki most rá merne gyújtani, tuti elásnám a kertbe komposztnak. A dohányosokban azt utálom, hogy tojnak a többi emberre. Hogy magukat mérgezik azt leszarom, de mi nemdohányzók szívjuk be az ő füstjüket, amit viszont már nem vesz be a gyomrom. Én a legszívesebben minden dohányost leirtanék a föld színéről. Úgyhogy baromi toleránsak a szüleid. Ha nekem a 16 éves fiam a kérésem ellenére tovább füstölne, kiraknám a sufniba. Te jobb lenne ha kapnál egy sátrat aztán mehetsz ki a kertbe éjszakára. Ott aztán ülhetsz egész éjjel vigyázzba az elemlámpáddal a pókokat lesve. Vedd a fáradságot és menj ki a kicseszett teraszra, ha már szerencsétlen szüleid pénzelik a saját esetleges tüdőrákforrásukat. Hajrá.

2014. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!