Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim ne nyekeregjenek, ha rágyújtok a SAJÁT szobámban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kertünk, de éjszaka így nyáron állandóan előjönnek az undorító bogarak meg a millió egy pók :S Nappal kinn a teraszon szoktam rágyújtani viszont éjszaka nem merek, mert mindig van kinn valami undorító állat :S Viszont a szüleim nem engedik, hogy a szobámban rágyújtsak éjszaka :( Még úgy sem, hogyha zárva van az ajtóm és mindig nyitva van az ablakom (szúnyogháló van rajta, úgyhogy szerencsére ott nem tudnak bejönni a bogarak), szóval rögtön kimegy a füst, akkor is pampognak, hogy ne cigizzek a lakásban -.- És mindig sutyiban kell de ha megérzik újból csak csesztetnek... és nem értik meg, hogy nem akarok kimenni, meg különben is ez a saját szobám, és azt csinálok benne, amit akarok! Szerintetek ezt hogy értethetném meg velük?

(A fürdőben sem engedik, hogy rágyújtsak, meg sehol a házban, max. a pincében, de azzal nem vagyok előrébb, mert éjszaka azt is ellepik a pókok...)



2014. jún. 21. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:
Sok férfi fél a pókoktól. Nem szeretem a bogarakat :S
2014. jún. 21. 14:48
 62/84 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi egy nyámnyila puhap...cs.

Ne ez legyen már a mérce.


Ha olyan nagyfiú vagy, hogy dohányozz, akkor legyél annyira nagyfiú, hogy ne tojjál be pár pókicától.

2014. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ez most meglepett. Végig egy kis pitsát láttam magam előtt, aki nyafizik. De ez így még gázabb. :D
2014. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
97%

63


Nekem is ugyanez jutott eszembe.

Egy hosszú vasalthajú, pilogó, selfit fotőzgatő csücsörítő tiniptsa lebegett a szemem előtt, akinek ez jár, de a pókoktól fél..


Az állam az asztal alatt van épp..

2014. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
97%

Te jó ég, Kérdező, ugyan olyan vagy, mint a mai átlag lassan 17 éves. Tiniproblémááák. :D

Ja, nem gondolom, te nyilván érettebb vagy a korodnál, ugye. Meg... meg is tudnál állni a saját lábadon, ugye. Meg, ha már itt tartunk, körülötted mindenki hülye, csak te vagy helikopter, ugye. Majd kinövöd ezt a mérhetetlen idiotizmust. Mind kinőttük.

2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
100%

Én végig sejtettem, hogy fiú, pedig lány vagyok...talán mert cigiző haverom jutott róla eszembe.


De fenntartom, hogy kamu.

2014. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
Úgy képzelem a kérdezőt, mint ennek a reklámnak a végén Ádámot: https://www.youtube.com/watch?v=dg9O0Dkkbdo&hd=1
2014. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 A kérdező kommentje:
Jó le lehet szállni rólam nem vagyok homokos csak nem szeretem a pókokat -.-
2014. jún. 21. 15:22
 69/84 anonim ***** válasza:
93%
Akkor is kiérződik a szaga, ha bezárod az ajtót. Te már nem érzed. Ez a baj a cigisekkel, hogy szaglásuk nulla, aztán más meg szagolja a görényszagot, amik ők már nem éreznek.
2014. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy ennyi azért jár? Úgy teszel, mintha valami multivitamint eszegetnél, nem a cigit szívnád. Te ezt jónak tartod? Hülye kérdés volt, látom, fel sem kellett volna tennem.
2014. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!