Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim ne nyekeregjenek, ha rágyújtok a SAJÁT szobámban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kertünk, de éjszaka így nyáron állandóan előjönnek az undorító bogarak meg a millió egy pók :S Nappal kinn a teraszon szoktam rágyújtani viszont éjszaka nem merek, mert mindig van kinn valami undorító állat :S Viszont a szüleim nem engedik, hogy a szobámban rágyújtsak éjszaka :( Még úgy sem, hogyha zárva van az ajtóm és mindig nyitva van az ablakom (szúnyogháló van rajta, úgyhogy szerencsére ott nem tudnak bejönni a bogarak), szóval rögtön kimegy a füst, akkor is pampognak, hogy ne cigizzek a lakásban -.- És mindig sutyiban kell de ha megérzik újból csak csesztetnek... és nem értik meg, hogy nem akarok kimenni, meg különben is ez a saját szobám, és azt csinálok benne, amit akarok! Szerintetek ezt hogy értethetném meg velük?

(A fürdőben sem engedik, hogy rágyújtsak, meg sehol a házban, max. a pincében, de azzal nem vagyok előrébb, mert éjszaka azt is ellepik a pókok...)



2014. jún. 21. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
92%
Mi a bajod a kukoricacímerezéssel? Én Baranyában élek, itt napi 8 órás munkával 4000-5000 Ft-ot is meg lehet kerseni, nem hiszem, hogy feléd ne lenne ilyen vagy leglább ehhez hasonló munka. Miért a szüleidtől kérsz rá pénzt? Merthogy a zsebpénzedet is ők adják, az az ő pénzük. Ha az én gyerekem lennél, nem engedném, hogy erre költsd a pénzt. És mi az hogy ennyi márpedig neked jár? Miért is? Édesanyád el is vetethetett volna, örökbeadhatott volna és talán még most is állami gondozásba adhatna, amit nem is csodálnék, olyan elviselhetetlen vagy. Ráadásul annyira szemtelen és "ki ha én nem" vagy, hogy még velünk, a válaszadókkal is pofátlan vagy, azokkal, akik veszik a fáradságot, hogy a gyerekes, nyafogós, BUTA kérdésedre válaszoljanak. Gratulálok. Szép ember vagy.
2014. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
94%
Az a baja vele, hogy egy nagyon buta, nagyon elkényeztetett kis h*lye gyerek. Semmi fogalma az életről és nyekereg ilyen dolgok miatt. Dolgozni lusta lenne elmenni, mert má' hogy nézne ki, ha a converse cipőjében kukoricát címerezni, de pofája van a semmire. Látszik, hogy agyilag 12 éves szintjén áll, de ő ezt úgyse fogja belátni magától. Nevetséges ellenérveket ad mindenre, és felháborodik, hogy SENKI se ad neki igazat. Egy kis jelentéktelen kis körömpiszok még jelenleg.
2014. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora nagy provokáló kamu kérdés!!!!
2014. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
De akibe benne van a zizé, ki is jött rendesen! :-DDD
2014. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!