Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mutatjátok be a...

Ti hogy mutatjátok be a gyerekeitek barátját/barátnőjét másoknak? Miért így mutatott be?

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz 2 éves a kapcsolatunk és nemrég volt egy esküvő, ahová engem is elvitt.

Az apukája apukája (vagyis a tatája) az egyik távoli rokonuknak úgy mutatott be, hogy az egyik ismerős kislány. A barátom apukája pedig nem javította ki, bár lehet, hogy nem figyelt.

De azért fura, vagy kellemetlen, mert elég nyilvánvaló, hogy nem csak egy ismerős vagyok ott (egymásnál alszunk, együtt megyünk folyton külföldre, minden családi eseményen ott vagyok).



2014. jún. 25. 17:57
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
79%

"Azért egy olyan kapcsolat, amilyen a miénk, már nem éppen tiniszerelem. "


Nem? Hat ez eleg baj.... 14 evesen osszejottel egy 18 eves sraccal. Nyilvan nem egymas kezet fogtatok csupan.... EN annyira nem lennek erre buszke a helyedben.

2014. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyire modern a papa, akkor tudod a választ: nem tekint az unokája egyenrangú partnerének. Egyébként jogosan, még tényleg kislány vagy.


Az apukájának pedig nem kötelessége kijavítania, nem mondott semmi sértőt az öreg. Ha a barátod olyan önérzetes lenne, mint te, ő mondjuk szólhatott volna, hogy ki vagy. De neki sem ér annyit az egész :)

2014. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért, mert még csak egy kislány vagy, tinikapcsolat, ami idővel elmúlik. Felesleges a rokonoknak mindenféle csajjal traktálni. Szerintem a "párja" kifejezés valami sokkal komolyabbra utal, nem pedig gyerekek közti fellángolásra.
2014. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjuk kérdező te is érettebb vagy a korodnál mint itt minden tini."


Ezen annyira röhögtem vagy 5 percig:D:D:D


Egyébként az ilyesmit az ember csak megmosolyogja, ha egy 14 éves kislány egy 18 évessel kezd el járni, nemhogy még a "párjának" nevezze két év után:D


Két év mondjuk 25 felett már jelent valamit, de egy 16 éves kislány esetében...


27N

2014. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
96%
Azert mert te egy ismeros kislany vagy. Nem is ertem h mashogy kene bemutatni. Hivjon az unokajanak vagy mi?
2014. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
94%

16 éves lány: tinilány. Előbb utóbb elmúlik a szerelem.

20 éves fiú: már nem kisfiú, de nem is felnőtt férfi...pont épp a szoknyavadász korszakában van...vagy lesz, és akkor a kapcsolatnak is vége.

Ne hidd, hogy feleségül fog venni! Ha mégis, akkor néhány év múlva elvált nő leszel. Mert egy 20 éves fiúnak ki kell tombolnia, ki kell csajoznia magát. Tudom, mert két öcsém van (18 és 22 évesek), és látom, hogy mit csinálnak. De inkább most, mint 30egynéhány évesen, családos emberként.

A tati valószínűleg tudja ezt! És azért nem az unokamenyeként mutatott be.

2014. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
De ha még a legjobbat feltételezzük is mind a kapcsolatotokról, mind a nagypapáról, a távoli rokonról sem mi, sem te nem tudunk semmit. Lehet, hogy neki a "barátnő" vagy "pár" komolyabb kapcsolatot jelent (együtt élést), és talán jöttek volna a kínos kérdések, hogy ti mikor tervezitek az esküvőt, gyerek lesz-e. Erre meg mégsem lehet azt válaszolni, hogy "kérem, a hölgy még nincs 18".
2014. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
76%

mi 21 évesek vagyunk, 3 és fél éves kapcsolatban. nemrég barátoméknál volt egy családi rendezvény, amin én nem tudtam ottlenni, de szüleim beugrottak odaadni valamit barátomnak, és ha már ott voltak, beköszöntek az embereknek. barátom félig vicceskedve úgy mutatta be anyuékat pár ismeretlen rokonnak, hogy "leendő anyós és após". apukája ott állt mellette, és villámokat szóró tekintettel (szóval nem poénosan) a fél rokonság előtt tök hangosan leszidta a barátom, hogy ennyire azért ne rohanjunk előre. nem esett jól, mikor ezt elmesélték (több oldalról hallottam vissza). engem az bánt benne inkább, hogy szüleimet hozta kellemetlen helyzetbe, mikor kb udvariasságból mentek egyátalán oda.

tehát ha minket majdnem 4 év kapcsolat, együtt élés és nem tinikor mellett nem vesznek komolyan, nem csodálkozom, hogy a te kapcsolati státuszodat nem kezdte el ecsetelni a barátod nagypapája :D kinek mi az ingerküszöbe persze, de szerintem ezen felesleges parádézni.

2014. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
88%
Mamám is, mint barátomról beszél a vőlegényemről (hamarosan férjemről). Ja, és pl. mi együtt élünk, de ha kérdezik nála járó ismerősök, én hol lakom, mama megválaszolja a szüleim faluját, nem pedig a várost, ahol a párommal élünk ketten.
2014. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
95%

"együtt megyünk folyton külföldre"

Jó ég! Nem is tudtam, hogy ettől lesz valaki komoly partner!

2014. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!