Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mutatjátok be a...

Ti hogy mutatjátok be a gyerekeitek barátját/barátnőjét másoknak? Miért így mutatott be?

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz 2 éves a kapcsolatunk és nemrég volt egy esküvő, ahová engem is elvitt.

Az apukája apukája (vagyis a tatája) az egyik távoli rokonuknak úgy mutatott be, hogy az egyik ismerős kislány. A barátom apukája pedig nem javította ki, bár lehet, hogy nem figyelt.

De azért fura, vagy kellemetlen, mert elég nyilvánvaló, hogy nem csak egy ismerős vagyok ott (egymásnál alszunk, együtt megyünk folyton külföldre, minden családi eseményen ott vagyok).



2014. jún. 25. 17:57
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, a tata biztos tudja te ki vagy?

Hány évesek vagytok?


Mondjuk nekem az volt ciki mikor anyósom 3 hónap járás után ugy mutatott be mindenkinek hogy a jövendöbeli menye...mondjuk az lettem de ezt akkor kinosnak éreztem,én sem szólitottam őt anyósjelöltnek.

2014. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Igy már azért más,nagyon fiatal vagy,lehet a tata szemében ez nem egy komoly kapcsolat vagy tiniszerelem,nem tulajdonit neki akkora jelentőséget.
2014. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

Tudja, ez biztos.

A barátom 20 éves, én 16 éves vagyok (nyár végén leszek 17).

2014. jún. 25. 18:26
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, a 90 éves nagyapám meg az udvarlómnak hívta az élettrásamat (most már férjem), na akkor mi van :D Az idősek sokszor már nem tudják/nem akarják tudomásul venni a különbséget, nem szándékos sértésnek szánják.
2014. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
85%
Hat ne is haragudj, de en sem hivnek az unokam parjanak egy 16 eves kislanyt....
2014. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
83%
Az én nagyim lövőlegénynek hívja a barátomat, hidd el, ez nem rosszabb annál :DD. Egyébként, ne aggódj, a nagyapja már idős ember, teljesen más társadalmi berendezkedésben nőtt fel, így ebből kifolyólag a szemlélete is abban az időben formálódott, és ahogy valaki már mondta is, abban az időben a barátnő nem jelentett túl magas "rangot", sőt... inkább degradáló jelentéssel bírt. Az meg, hogy hivatalosan is a párjának nevezzenek tizenhat évesen, hát az még odébb van. És odább is kell lennie ebben a korban.
2014. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
54%

Bummmmmmmmmm....


Irigylem a problémáidat....

2014. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
76%

Tőlünk mostanában, mióta összeházasodtunk, mindenki azt kérdezi, hogy mikor jön a baba. Ha nagyim hallja a kérdést, csak annyit mond:

- Ezek még csak vaktában lövöldöznek össze-vissza...

2014. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Azért egy olyan kapcsolat, amilyen a miénk, már nem éppen tiniszerelem.

Ő nem olyan nagytata, aki ne tudna magáról, vagy a környezetéről. Elég modern felfogású (iPhoneja, iPadje van, mindennel képben van, legutóbb azt pletykálta ki velem, hogy x csak szexkapcsolatban van y-nal és én ezt hallottam-e... ezt az egyik unokatesójáról mondta a barátomnak, aki közeli barátnőm), szóval ezért nem annyira értem.

2014. jún. 25. 18:37
 20/51 anonim ***** válasza:
98%
Tudjuk kérdező te is érettebb vagy a korodnál mint itt minden tini.
2014. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!