Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mutatjátok be a...

Ti hogy mutatjátok be a gyerekeitek barátját/barátnőjét másoknak? Miért így mutatott be?

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz 2 éves a kapcsolatunk és nemrég volt egy esküvő, ahová engem is elvitt.

Az apukája apukája (vagyis a tatája) az egyik távoli rokonuknak úgy mutatott be, hogy az egyik ismerős kislány. A barátom apukája pedig nem javította ki, bár lehet, hogy nem figyelt.

De azért fura, vagy kellemetlen, mert elég nyilvánvaló, hogy nem csak egy ismerős vagyok ott (egymásnál alszunk, együtt megyünk folyton külföldre, minden családi eseményen ott vagyok).



2014. jún. 25. 17:57
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha éretebb lennél a korodnál akkor nem pörögnél azon hogy hogy mutatott be a tata egy idegennek aminek kb semmi jelentősége nincs ha amugy a családban a párod barátnőjének tekintenek.

Nem az számit hogy már 2éve együtt vagytok hanem az hogy agyilag nem vagy érett,ez látszik a hozzá szolásaidból.

2014. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval egyetértek.

Az a baj, hogy napok óta ezen pörögsz , hogy a tata nem kürtölte világgá, hogy te az XY barátnője vagy.

2014. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
95%

Foglalkozz most kicsit a másik nagy életed problémájával...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2014. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
96%

Idézek a kislánytól "Igazából van mindenféle ruhám, a plázák márkáitól kezdve (Bershka, Pimkie, Pull and Bear, New Yorker, Nike etc.) a drágább márkákig (Acne, Marc Jacobs, Chanel, Fendi, etc.),"


Egyem a szíved. Imádom amikor apuka pénzére veri magát valaki. Nem nem irigység, nekem is vannak hasonló ruháim, de egyrészt én megdolgoztam érte, másrészt sehova sem írom ki vagy mondom kérdezés nélkül...

Édes, ne ebből áll az élet, ne rázd a rongyot...

2014. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Aruljatok mar el, hogy jon most ide egy masik kerdesem?

Mit szamit ebben a temaban, hogy en milyen ruhakban jarok es azokat kinek a penzen veszem?

Nem 'razom a rongyot', annal a kerdesnel az egyik valaszado kerdezte, hogy milyen ruhaim vannak, hogy nem akarom oket kidobni. Vagy tagadnom kene, nehogy sertsem masnak az onerzetet?

2014. jún. 26. 12:31
 46/51 anonim ***** válasza:
95%
De aggódj, a kutya sem irigyli a drága gönceidet! :) Sem a kis tökéletes életed. Én legalábbis biztos nem.
2014. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Szerinted erdekel, hogy irigy-e ram valaki? :)
2014. jún. 26. 13:28
 48/51 anonim ***** válasza:
96%
Nem, téged csak az érdekel, mit mond rólad a nagytata. :D
2014. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
De kis vicces vagy.
2014. jún. 26. 16:19
 50/51 anonim ***** válasza:
89%
Miért, nem az érdekel? :-D
2014. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!