Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a megfelelő büntetés, ha a...

Mi a megfelelő büntetés, ha a 16 éves lányt cigizésen kaptuk?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 13:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen mindegy, hogy mivel bünteted, mert úgyis cigizni fog. Az unokanővéremen a hülye anyja mindent kipróbált, még a dagadtra verést is (ez a hetvenes években általános eset volt egy kis faluban). Semmi sem használt neki, és a verések után már tic-jei is voltak (naná!) és még többet bagózott a haveroknál.


Ha nem teheti a gyerekd nyíltan, akkor a hátad mögött fogja szívni, ahol csak lehet, és mivel tiltod, és emiatt bűntudata van, még idegesebb lesz és még többet szív.


Ha van motovációja a leszokásra, akkor pszichiáterhez kell elvinni, mert a cigizés gyökere mindig az orális fixáltáság. Amit anyuka szokott elcseszni azzal, hogy az egyébként is gyenge, símulékony lelki alkatú gyereket nem engedi leválni az anyamellről.


Értsd: király, hogy azért bünteted most, amit te magad szúrtál el 15 évvel ezelőtt... :(

2014. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
56%
Amikor 16-17 évesen lebuktam a cigivel, az lett a büntetésem, hogy a drágalátos apám minden szar szemétnek elhordott, és ki akart dobni a házból. Nagy kegyesen ottmaradhattam azzal a feltétellel, hogy soha többet nem veszek a számba bagót. Eredmény: míg le nem érettségiztem, addig gondos szervezés alatt gyújtottam rá stikában, rettentően odafigyelve, nagyon körültekintően. Még a cigivel kapcsolatos lehetséges keresztkérdésekre is felkészültem. Sose jött rá a hülyéje ezután már. Azóta sejti szerintem, hogy dohányzom, de ennyit ér a "büntetés".
2014. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!