Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/239 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy gondolkodom, mielőtt megszólalok, és nem tudok értelmetlen kérdésre válaszolni.
2014. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/239 anonim ***** válasza:
100%

Korral nem jár együtt az ész, ez tény...

de mindegy is, hogy változik-e, a szüleinek így is rossz lehet, ha csak nem ők is ilyenek.

2014. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/239 A kérdező kommentje:

"Bocsánat, hogy gondolkodom, mielőtt megszólalok, és nem tudok értelmetlen kérdésre válaszolni."


Szerencsére van aki képes meglátni a kérdés értemét s a válaszra is képes. De neked ez túl nagy kihívás volt.

2014. júl. 7. 14:41
 124/239 anonim ***** válasza:
100%
reggel fél 7től gép előtt ülsz, most már menj és csinálj valami hasznosat !
2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/239 anonim ***** válasza:

Nem, ők inkább azon a szinten vannak, amin te.

Mert eszükbe nem jutott, hogy jutunk el addig, hogy kiesik. Hogy ez hogy történik ...

De vígasztald csak magadat :D

2014. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/239 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy külön csoport az ilyen jellegű kérdéseknek "ilyen nincs és mégis van" címmel.
2014. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/239 A kérdező kommentje:
Egyszer sokáig csönd van, s az a baj, hogy nem ülök a gép előtt, máskor meg az a baj hogy itt ülök. te se tudod már, hogy mibe köss bele. Majd én eldöntöm mivel foglalkozom, te meg ha nem tetszik egy kérdés, ne olvasd, ne írj bele, ennyi. próbálj meg a magas életében felelősen dönteni s ne irkálj olyan témákba amik nem érdekelnek. Ki akarod sajátítani ezt a kérdést? írj ki saját kérdést, ott te leszel a kérdező, ne más kérdéseit próbáld meg betegesen lenyúlni. ha nem tudsz érdemben válaszolni, és idegesít a párbeszéd, nyitva az ajtó, neked kell távoznod. Ha nem tudod feldolgozni hogy emberek önállóan cselekednek, menj orvoshoz. De ne vonattal. Mint tudjuk a vonaton nincsenek orvosok.
2014. júl. 7. 14:52
 128/239 anonim ***** válasza:
100%
Na jó....eddig nevettem a kérdező kommentjein, de az utolsó után, arra jöttem rá, hogy ez nem is annyira vicces, mint inkább szomorú. És ilyeneknek van választójoga...Vagyis lesz ha betölti a 18-at.
2014. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/239 anonim ***** válasza:
100%
"....menj orvoshoz. De ne vonattal. Mint tudjuk a vonaton nincsenek orvosok." Ja, mert a vonatra szoktam orvoshoz járni , nem? Figyi már, nem tudsz egy jó orvost aki a Szolnok- Bp Nyugati vonaton rendel?
2014. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/239 anonim ***** válasza:
100%

hogy a kukiba jön ide a felleős döntés? :D felelős döntés kérdése válaszolni egy kérdésre, remek ezt is tudni :'D


Milyen beteges lenyúlás? SEnkinek eszébe nem jutott ilyen, magadból indulsz ki, de ilyen gondolatok...??


Én már a többi válaszolón nevetek, milyen jókat szólnak be ennek az agyoniskolázottnak. Próbálom magamba fojtani, nehogy nyerítsek és hülyének nézzenek :D


De fárasztó a kérdező, mert egyre jobban látni, hogy annyi esze van, mint egy pohár tejfölnek felrázva.

2014. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!