Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/239 anonim ***** válasza:
6%
Én vagyok a 80-as, és abszolút nem értem, miért akadtak ki egyesek ezen a kérdésen. Igaz, a válaszokat nem olvastam végig, de szerintem nem gáz a kérdés, sőt érdekes is - nekem legalábbis. Lehet, csak azért, mert elég nagy fantáziával áldottak meg, sokszor zongorázok végig bizonyos szituációkat.
2014. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/239 A kérdező kommentje:
Ráadásul ti vagyok azok akik előhoztátok a % kérdést, önhitten büszkék vagytok a 70%-ra de észre se veszitek, hogy közben megmutatjátok, hogy ez a 70% mennyit is ér...
2014. júl. 7. 10:19
 83/239 A kérdező kommentje:
Van aki csak ugy képes magát értékelni ha közben másokat becsmérel. Ez egy sima önértékelési zavar.
2014. júl. 7. 10:21
 84/239 A kérdező kommentje:

"Nos, van tini ismerősöm (családban is van tinédzser) és belőlük nem hiányzik az alázat, "


Ugy néz ki tőled vették el


"és emiatt szeretjük őket akkor is, ha kis lázadók és még kicsit egysíkban látnak, hiszen ez természetes.:)"


beteges dolog azért szeretni egy tinit mert van benne alázat.


Még betegesebb tininek és lázadónak hinni/nevezni valakit aki feltesz a gyikon egy kérdést s beszélgetne azokkal akik képesek nomálisan válaszolni.

2014. júl. 7. 10:24
 85/239 anonim ***** válasza:
Remélem csak kamu az egész. Mert egyelőre az értelmét nem látom, amit írsz.
2014. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/239 anonim ***** válasza:

Én se látom értelmét.

És nem tudom, mit értettél félre. Nem az én kérdésem, egyszer futottam át rajta az ágyból még, de a százalékokat azért hozta fel valaki, hogy ne hidd, hogy egy emberrel beszélsz, csak mert több 70-es is válaszol neked- köztük most már én is. Te direkt játszod a hülyét?


A kérdésre nem válaszoltál. Hogy esik ki a gyerek?

2014. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/239 anonim ***** válasza:
100%
akkor 1. hány éves vagy, 2. hogy esik ki a gyerek?
2014. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/239 anonim ***** válasza:
micsoda csend lett...
2014. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/239 A kérdező kommentje:

Mert nem az az életcélom, hogy a hülyeségeitekkel foglalkozzak.

Senki se mondta,, hogy azt hiszem, minden 70%-os egy ember. De nincs is jelentősége, hogy a hülyeségeket irkálók hány emberből tevődnek össze. Attól hogy sok itt az ilyen, még nem mindenki ilyen ahogy vonaton utazó emberekből sem mindenki mindenki orvos ahogy az se valószínű, hogy senki se az. Ennél több az esélye annak, hogy ti értelmes dolgokkal fogtok foglalkozni ehelyett amit itt tesznek, de sajnos ez is messze van a 100%-tól de még a 70-től és a 61-től is.


De ha nem haragudtok meg, inkább azokkal beszélgetek akik képesek a normális kommunikációra - százalékoktól függetlenül.

2014. júl. 7. 12:33
 90/239 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy esik ki a gyerek? Ajtón, ablakon, WC-n keresztül, a vagonok közti átjárónál?

Meg ezt a préris részt sem értem? Azért nem Amerikában vagyunk, még az Alföldön is elég sok kis település van viszonylag közel, meg tanyák, a nyugatabbi területekről meg ne is beszéljünk.

Kérdező, kérlek válaszolj!

2014. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!