Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/239 A kérdező kommentje:

"Nem olvastam végig a válaszokat, csak annyit tennék hozzá kérdező, hogy egy orvos eszközök nélkül újraélesztésen és a sebek bekötözésén kívül tényleg nem tud tenni semmit. Hiába van több évtizedes műtéti tapasztalata neurológiában, attól még nem tud elállítani egy subarachnoidealis vérzést egy vonaton..."


De nem csak subarachnoidealis vérzés lehet egy vonatból kiugrás következménye. Nekem azt ne mond hogy egy orvos tanácstalanul fog állni a beteg mellett miután újraélesztette s kb. azzal lesz egyenértékű ez a helyzet amikor az orvosilag képzetlen szülő törött lábbal 5 kilométeren át vonszolja magával a következő közelben levő településig...


Arról nem is beszélve hogy az, ha elsősegélyt ad, újraéleszti mire a mentők odaérnek, nem igazán mondható elhanyagolható lényegtelen tettnek, s főleg nem a fent említett kilométereken át tartó vonszolással egyenértékűnek.

2014. júl. 7. 16:05
 142/239 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most már biztos vagyok benne, hogy te kiestél egy vonatból egyszer és azért vagy ilyen kis lökött:)
2014. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/239 anonim ***** válasza:
100%

vonat, vonszolás, egyenértékű, kilóméterek, préri, azt ne mondd - ennyivel lehetne jellemezni őt. :D


Nem normális...:D


Behúznám a féket, és azt kiáltoznám, hogy ugye van itt orvos? Kell lennie, mert a gyk-n azt írta egy őrült, hogy valószínű, hogy van orvos minden vonaton, főleg, mert nem a prérin vagyunk, és kiesett a gyerekem a vonatból, nem tudom hogyan, vagyis de: szétnyítl a vonat, aztán mikor kiesett, újra összezárult... és nem vonszolhatom én kilómétereken át kórházba, mentse meg egy orvos itt! Addig hozzá se nyúlok, mert meghalhat tőle, váárooook, jelentkezzen már!!


nah, most jó?

2014. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/239 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem csak ilye nsérülés lehet a következménye egy vonatból kiesésnek. Csak érted, csodát ne várj tőle. Újraéleszteni én is tudnék, nem csak az orvos, többet viszont ő sem tud ennél tenni.

Hiába látja, hogy gerincsérülés van, nem tudja meggyógyítani, csak mondjuk nyugalomban tartja a testet. Törést sem tud röntgen nélkül rendesen helyrerakni. Valamennyire igen, de annyira meg én is.

Plusz millió kutatóorvos is van, akik a kötelező gyakorlatokon kívül nem is vesznek szikét akár évtizedekig a kezükbe, vagy maximum majmokat, patkányokat boncolnak és preparálnak. Továbbmegyek, rengeteg pszichiáter is van, na ők tényleg messze vannak az orvostudomány életmentő gyakorlatától.


Ettől függetlenül azzal én is egyetértek, hogy inkább vészfék, és mentő hívása.

2014. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/239 anonim ***** válasza:
100%
a szüleid utánad ugrottak vagy behúzták a kéziféket?
2014. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/239 A kérdező kommentje:

Senki se beszélt csodavárásról. Alapból értelmesen írsz végre van valaki aki értelmes, de bele kell neked is magyaráznod valami baromságot. Orvosi segítséghez hogy jön a csodavárás?

Sínek közötti csont helyre rakás hogy jön ide?

Ép ezért jobb ha van egy értelmes orvos is a közelben mert az lehet hogy csodát nem tesz, de ilyen hülyeségeket se talál ki, viszont szakszerűen megteszi azt amit kell.

2014. júl. 7. 18:01
 147/239 anonim ***** válasza:
100%
Ádám, te vagy az? Vidd le a szemetet!
2014. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/239 A kérdező kommentje:

mert te meg egész nap itt ülsz és nincs jobb dolgod :D Figyelj, tudok egy biztos módszert. Keress a környezetedben egy embert akire felnézel, akiről úgy gondolod, hogy nem bolond. PL egy tanárt vagy egy orvost a vonaton. Mutasd meg neki ezt a kérdést, de ne csak a "kérdést, hanem a hozzászólásokat meg a kommentjeidet is. És kérdezd meg hogy ki a bolond. De figyelj arra, hogy nem biztos, hogy igazat mond, szóval figyeld a reakcióit, a testbeszéd többet árul el.

Áhhhh, nem jó, ehhez is kell ész..."


neked van ezzel problémád, úgyhogy te csináld ezt meg. A te hülyeségeddel én nem fogok foglalkozni.

2014. júl. 7. 18:08
 149/239 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem tudtok egy egyszerű kérdésre válaszolni


Az elején kaptál válaszokat, majd nekiálltál a hülyeségeddel győzködni a válaszolókat. Innentől kezdve miért is kellett volna a kérdésedre válaszolni bárkinek? Te voltál az, aki nem tartotta be a játékszabályt, hogy kérdezek, és fogadom a válaszokat, anélkül, hogy meg akarnám győzni a válaszadókat a saját igazamról. Így volt vagy nem?

2014. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/239 anonim ***** válasza:

szerintem nagyot családnál, ha tudnád, hogy az orvosok nem mindenhatók, jó részük tényleg a büdös életben nem élesztett újra egy babán kívül soha senkit...


Erre az egyre építed a (másoktól is elvárt) véleményed, hogy de hát a vonaton van orvos...

2014. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!