Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
 231/239 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo te beszelsz helyesirasrol?? lol


a kerdesedet ki irta ki? nem te? nemlatod h tele van hibaval mar csam az? aztan csomo minden..

2014. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/239 A kérdező kommentje:
Nem, sehol nem beszéltem helyesírásról. Látom az olvasással is komoly gondod van nem csak a válaszolással...
2014. júl. 10. 13:33
 233/239 A kérdező kommentje:
csam az...
2014. júl. 10. 13:34
 234/239 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szállj már magadba...Attól még hogy feltettél egy kérdést és nem arra válaszolunk, nem mi vagyunk a hülyék. sajnos nehéz elmenni a kommentjeid mellett szó nélkül, mivel hihetetlenül nagy baromságokat írsz, mellé a flegma stílusod meg...a helyedben szégyellném magamat.
2014. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/239 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg az elején te dumáltál arról, hogy általános iskolai anyag, meg középiskolai anyag...ha már a helyesírás, akkor az is általános iskolai tananyag, mégsem megy neked...te elvárod, hogy mások a kérdésedre válaszoljanak, holott a kommentjeidnek sincs köze hozzá, hanem arról szólnak, hogy te milyen tökély vagy, más meg milyen idióta. Mellesleg nagyon gázak az "oltásaid", mivel pl amit én mondtam rád, hogy az egész napos gépezés miatt vagy ilyen buta, ezzel próbáltál leoltani valaki mást....vicc vagy.
2014. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/239 A kérdező kommentje:

Az egésznapos gépezés ugyanolyan értelmetlen spekuláció mint az irásaitok java. Az hogy valaki ir itt még messze nem jelenti azt, hogy egésznap gépezik. Minimális logika sem kellene ahhoz hogy valaki kikövetkeztesse, ma már majdnem mindenhol van számítógép.

Alapvető tudást és elütést egylapon emliteni se vall túl nagy észre.


Az uis fura hogy arról szólnak az irásaitok - válasz helyett, hogy lehülyéztek, majd közlitek, hogy nem ti vagytok a hülyék.

vedd már észre, hogy a lehülyézés elsőorban tőletek jön, én csak a kérdés eredeti témájára próbálok visszatérni.


És azt is észre kellene alahogy venni, hogy itt vannak akik képesek a kérdésre válaszolni, és nem bonyolódnak bele jóslásba, meg vonaton levő orvosok számába.

Persze nem az a hülye aki ezt teszi, tudom, hanem az, aki feltesz egy olyan kérdést, amire néhányan még értelmesen is képesek válaszolni.


Annak kellene magába szállnia aki értelmes válasz helyett képtelen hülyeségeket ir, majd mikor valaki elmonja erre a véleményét lehülyézi, majd mikor válaszol megkérdőjelezik az értelmét, közli hogy nem ő a hülye. Mert ti itt értelmes válasz helyett kb. ezt tettétek.

Inkább ti szájatok magatokba s vegyetek példát azokról, akik képesek voltak értelmes megnyilvánulásra.


Mert voltak itt azért bőven, csak a ti idióta megnyilvánulásaitok miatt nagyon felhigult.

2014. júl. 12. 11:56
 237/239 anonim ***** válasza:
100%
ugornátok az elütés? :D :D oké :D
2014. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/239 SelenaDemi válasza:
100%
Ha logikusan gondolkozok akkor azt mondom,hogy behúzom a vészféket de ahogy magamat ismerem tuti kiugranék utána.
2014. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/239 anonim ***** válasza:
Nyilvan a veszfeket huznam meg. azzal hogy kiugrok a vonatbol semmire se megyunk maximum en is megserulok es /vagy meg is halok akkor pedig hogyan segitek a gyereknek? nem , az ugras minden logikanak ellentmond szerintem.
2015. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!