Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/239 A kérdező kommentje:

többször leírtam, hogy nem, de neked hiába írom le, újra meg újra nem vagy képes felfogni.


senkit se győzködtem, csak leírtam a saját véleményemet is. ha valaki nem tudja elfogadni hogy másnak is véleménye van, s elkezd emiatt nagyobbnál nagyobb baromságokat írni, hát tudom sajnálni. de ezt a problémátokat magatokban kell lerendeznetek. a kérdés adott. aki képes rá válaszolni meg is tette.

2014. júl. 7. 20:24
 152/239 anonim ***** válasza:

65 hozzászólást írtál, a kérdésen kívül. Ez nem éppen arra vall, hogy a válaszok érdekelnek...


Az első 100 kommentből 45 volt a tiéd, majdnem a fele...

2014. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/239 A kérdező kommentje:
Még jó hogy a saját kérdésemre érkezett reagálásokhoz hozzászólok...
2014. júl. 7. 20:36
 154/239 A kérdező kommentje:
Bármilyen hihetetten, nem azért tettem fel a kérdést, hogy ne beszélgessek azokkal akik válaszolnak. Hogy javarészt ilyen szintű válaszok, reagálások lettek, rajtatok múlt...
2014. júl. 7. 20:38
 155/239 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg nagyon ráérsz. Kötelezőt olvasol legalább? :D


"senkit se győzködtem, csak leírtam a saját véleményemet is. ha valaki nem tudja elfogadni hogy másnak is véleménye van, s elkezd emiatt nagyobbnál nagyobb baromságokat írni, hát tudom sajnálni. de ezt a problémátokat magatokban kell lerendeznetek."


ezt mi is elmondhatjuk...leírtuk a véleményünket, te nem fogadtad el, és kezdtél nagyobbnál nagyobb baromságokat írni. Egész nap. Sőt volt, hogy az volt a bajod, hogy valaki nem válaszol. Majd olvastasd el valakivel, megmondja, hogy bolond vagy.

2014. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/239 A kérdező kommentje:
Nyilván ha a kérdésre válaszoltok, s nem hülyeségsorozatot találtok ki, akkor ebből igazi párbeszéd lett volna. De mivel ti az orvosok vonatbeli számánál ragadtatok le s utána egyre nagyobb hülyeségeket találtatok ki, ez lett belőle.
2014. júl. 7. 20:39
 157/239 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki hogy el kell vonszolni a sérültet 5 km-re. Azt se én találtam ki hogy orvosok nem közlekednek vonattal. Azt se én találtam ki, hogy a sínek között kell a csontot a helyére rakni. Ez 3 példa a kapitális baromságokból, amiket attól, hogy úgy próbáltátok beállítani, mintha én mondtam volna, még nem így történt.
2014. júl. 7. 20:41
 158/239 A kérdező kommentje:
iItt egy nagyon egyszerűen megválaszolható kérdés volt erre ti tértetek el a témától a legvadabb baromságok felé. És még nekem mondjátok, hogy ráérek... nem én találtam ki hogy az eredeti kérdés helyett ez a hülyeség áradat legyen a téma...
2014. júl. 7. 20:44
 159/239 anonim ***** válasza:
100%

"Azt se én találtam ki hogy orvosok nem közlekednek vonattal. Azt se én találtam ki, hogy a sínek között kell a csontot a helyére rakni. Ez 3 példa a kapitális baromságokból, amiket attól, hogy úgy próbáltátok beállítani, mintha én mondtam volna, még nem így történt."


De igen. Vagy miért? Hogy képzelted ezt az egész szitut?

Te szerintem tényleg azért vagy itt egész anp, mert senki nem visel el, menekülnek előled, és ezért unatkozol..sajnállak már:S

2014. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/239 A kérdező kommentje:

Olvasd már vissza mielőtt teljes hülyeségeket írsz. ott van hogy kérdező és válaszoló. Az orvos nem közlekedik vonattal egy hozzád hasonló idiótától származik.

Attól hogy ez a fóbiád, hogy bizonygatni kell, hogy én írtam, még nem lesz úgy.

2014. júl. 7. 20:47
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!