Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/239 anonim ***** válasza:

*haragszotok

*ugranátok

*behúznátok


De attól még tuti, hogy nem mi foglalkozunk értelmes kérdésekkel, hanem te.

2014. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/239 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem az az életcélom, hogy a hülyeségeitekkel foglalkozzak. "


Akkor miért teszel fel ilyen hülye kérdést? :'D


De ez nem lesz hülyeség, figyelj, kijavítom a hibáidat, hogy tanulj, és még értelmesebb legyél:

Senki se mondta(,) hogy azt hiszem, minden 70%-os egy ember. De nincs is jelentősége, hogy a hülyeségeket irkálók hány emberből tevődnek össze. Attól(,) hogy sok itt az ilyen, még nem mindenki ilyen(,) ahogy vonaton utazó emberekből sem (mindenki) orvos (.) (A)hogy az se valószínű, hogy senki se az. Ennél több az esélye annak, hogy ti értelmes dolgokkal fogtok foglalkozni ehelyett (,) amit itt tesznek (tesztek inkább, gondolom), de sajnos ez is messze van a 100%-tól(,) de még a 70-től és a 61-től is.


De ha nem haragudtok (haragszotok) meg, inkább azokkal beszélgetek(,) akik képesek a normális kommunikációra - százalékoktól függetlenül. ( Láttál egy kötőjeles gondolatot itt az előbb, és azt gondoltad, kipróbálod? Felesleges volt.)

2014. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/239 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogy esik ki a gyerek? Ajtón, ablakon, WC-n keresztül, a vagonok közti átjárónál?

"Meg ezt a préris részt sem értem? Azért nem Amerikában vagyunk, még az Alföldön is elég sok kis település van viszonylag közel, meg tanyák, a nyugatabbi területekről meg ne is beszéljünk.

Kérdező, kérlek válaszolj!"


Persze, mi az a néhány kilométer törött lábbal, sérült gyerekkel a karjainkban. És főleg milyen hasznos az emiatt félórával későbbi ellátás.


Egy egy betű elütés helyett talán értelmes dolgokkal kellene foglalkoznotok.


Egy ilyen baleset pedig többféleképpen megtörténhet.

Most akkor válasszam ki a példákból, hogy hogyan fog megtörténni egy példa?


Mi jön még?


Miért kell hülyeségekre válaszolnom? Ellentétben veletek nekem van jobb dolgom is.

2014. júl. 7. 13:08
 94/239 A kérdező kommentje:
Titeket viszont megteszlek helyesírási szakértőmnek, mert aki még a gyíkon is helyesírást javítgat az elég elvetemült ehhez.
2014. júl. 7. 13:11
 95/239 anonim ***** válasza:
100%

A vessző nem betű, és nem elgépelés.


Neeeem, neked nincs jobb dolgod, csak szeretnéd, ha lenne.

Másképp a kérdést se tetted volna fel, és nem hallgatál volna el. Neked más bajod van, amit ezzel leplezel, ezzel tereled a gondolataidat.


Szerintem vonaton se utaztál még, ha nem tudod megmondani, hogy történhet a baleset, én nem tudom elképzelni. Ne is a példákból válassz, a saját gondolatod mi volt? Semmi? Meg emelett figyelnék is a gyerekemre, hogy ne történjen ilyen.


Tudod, hány törött lábú sérültet nem látnak el azonnal?

2014. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/239 anonim ***** válasza:

Ebben az egy mondatodban is volt. Ez nem gyík, hanem maximum gyik, vagy még inkább gyk. De nem ez volt a hiba.


Nem nyelvtannáci vagyok, de te képzeled magad olyan értelmesnek, és szólsz le itt másokat, hogy muszáj volt példát hozni, miért nem így van.

2014. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/239 A kérdező kommentje:
Ha én nem utaztam vonaton, akkor miért te nem tudod, hogy egy vonatról kiesés nem csak lábtörést, de pl. súlyos koponya sérülést is okozhat...
2014. júl. 7. 13:18
 98/239 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt sokan gyíknak becézik. Úgy látom a zsargon fogalmát se ismered. Olvass fiam többet, nem csak a net előtt kell bambulni...
2014. júl. 7. 13:20
 99/239 anonim ***** válasza:
100%

Ne válaszd ki a példákból, de mindenkinek lehülyézted az ötletét, találgatását. az enyémre pl. azt mondtad, hogy nem valószínű.


akkor te hogy képzelted el a kiesést, ha nem ablakból esik ki, de nem is nyitott ajtónál, és nem is nyílik szét a vonat?

2014. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/239 A kérdező kommentje:
A vonat mindig szétnyílik.
2014. júl. 7. 13:23
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!