Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
 191/239 A kérdező kommentje:
A probléma ezzel az, hogy nem én bunkósodtam, hanem ti. A többi bizonyára stimmel.
2014. júl. 9. 11:21
 192/239 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik elkerülte a figyelmedet, hogy én csak elmondtam a véleményemet. Ti voltatok azok akik emiatt(!!!) minősíthetetlenül viselkedtetek. Most pedig a frontra fogod. lehet, hogy a ti viselkedésetek a front következménye, de egy felnőtt embernek tudnia kellene azért uralkodnia magán. vagy talán ép ti nem vagytok azok, s végig magatokról beszéltetek? Amit viszont tőlem kaptatok utána az nem a frontnak, hanem a ti viselkedéseteknek a következménye.
2014. júl. 9. 11:28
 193/239 anonim ***** válasza:

"Csak a kérdés alapvetően nem vasutbiztonsági irányba szólt..."


Akkor mi volt a célja? Milyen egyéb aspektusait szeretnéd a kérdésnek bejárni?

2014. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/239 A kérdező kommentje:
A kérdést kell figyelni. Egyértelműen kiderül belőle. Mégha itt sokaknak nem is tűnt fel...
2014. júl. 9. 12:15
 195/239 A kérdező kommentje:
Segítek: nem az egyébre kell koncentrálni, hanem a fő irányvonalra.
2014. júl. 9. 12:15
 196/239 anonim ***** válasza:
79%
Van egy műsor, nem tudom Magyarorszagon sugározzák e, a "Do or Die" Ebben vészhelyzeteket mutatnak be es a két legnagyobb valószínűséggel bekövetkező reakciót, illetve harmadikként azt, amit valoban tenni kellene adott helyzetben. Az, hogy elméletben az ember tudja, hogy X dolog a megoldás, nem azt jelenti, hogy veszélyhelyzetben is jol fog reagálni. A többség ugrani fog. Főleg a nő, mert benne ott az anyai ösztön.
2014. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/239 anonim ***** válasza:

Miféle fő irányvonalra? A kérdés egy elég egyszerű, fiktív szituációról szól! És alapvetően vasútbiztonsági kérdés.


Off: te most tényleg szörnyű arrogáns vagy. Nem tudom eldönteni, hogy ez a téged ért támadások miatt van, vagy alapjárat.

2014. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/239 anonim ***** válasza:

"Az, hogy elméletben az ember tudja, hogy X dolog a megoldás, nem azt jelenti, hogy veszélyhelyzetben is jol fog reagálni." -Ezzel eléggé egyetértek.


"A többség ugrani fog. Főleg a nő, mert benne ott az anyai ösztön." -Ezt viszont vitatnám. Olyan eset hál' Isten ritka, hogy a gyerek csak úgy "kiesik" egy vonatból.


(Általában ha egy személy kiesik a vonatból, nem szokott senki ugrani érte.)

2014. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/239 A kérdező kommentje:

Az hogy egy szülő az adott szituban mit tenne, nem vasútbiztonsági kérdés. A kérdés pedig erre szólt. Tessék figyelmesen olvasni, mielőtt hozzászólunk.


Az itteni reakciók miatt vagyok arrogánsabb az átlagnál. Ne mond hogy ennyi szemétkedés rád nem hatott volna...

2014. júl. 9. 12:37
 200/239 anonim ***** válasza:

"A kérdést kell figyelni. Egyértelműen kiderül belőle. Mégha itt sokaknak nem is tűnt fel..."


Már eleve meredek, hogy "családi kapcsolatok / szülő-gyermek kapcsolat" rovatban sikerült egy ilyen kérdést meghirdetned. :D Mindegy, végül is már régen kimerítő választ adtam rá.

2014. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!