Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátomtól szülinapomra...

A barátomtól szülinapomra kaptam egy törpenyulat. Hogy mondjam el anyáméknak? 18/L

Figyelt kérdés

Most lettem 18 és a barátomtól kaptam egy tündéri kis törpenyuszit. Tudta, hogy törpenyúl mániás vagyok, már van is kettő, kaptam tőle még egyet:)

Csak az a baj, hogy a szüleim nem fogják értékelni, hogy hazahozok még egy nyuszit, mert túl sok helyet foglal.. (pedig egy csomó helyünk van, amit nem is használunk)

..meg mégegy nyúl, mégtöbb szag, stb.

Ráadásul nem is tudják, hogy van barátom, csak sejtik.

Persze nem utasíthattam vissza a picit, nem is akartam. Most hogy adjam elő?


2014. júl. 8. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
A barátod 5 éves? Mert alap, hogy nem adunk állatot gyereknek.
2014. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

10-es, ez a "párom döntött helyettem" mind szép és jó lenne, ha a lakás, ahol a kérdező él, a párjáé lenne, a kaját, amit megeszik, a párja vásárolja, és a ruhákat, amiket visel, szintén.

Kérdező, de igen, visszautasíthattad volna a nyulat, sőt, meg is kellett volna mondanod a barátodnak, - ha eddig nem tudta - hogy ÉLŐ ÁLLATOT NEM AJÁNDÉKOZUNK.

2014. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
10-es: Nem házinyúl, hanem törpenyúl. Ennyi.
2014. júl. 9. 10:35
 14/16 anonim ***** válasza:
11%
Mondd el nekik őszintén, úgysem tudod rejetegetni. Legfeljebb jó lesz paprikásnak vagy sültnek.
2014. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18%
A kettő között csak nagyságbeli különbség van. A mieink is törpenyúl keverékek.
2014. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Istenem, mennyi idióta van erre.

NEM ESSZÜK MEG A NYULAT! PONT

2014. júl. 9. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!