Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van aki megbánta, hogy kidobta...

Van aki megbánta, hogy kidobta a gyerekét? Én már nagyon, de nem tudom hogyan tudnám jóvá tenni.

Figyelt kérdés
A fiam 21 éves volt, amikor bejelentette itthon, hogy meleg és össze fog költözni a barátjával. Teljesen elborult az agyam, felpofoztam és üvöltve közöltem vele, hogy akkor azonnal takarodjon a házamból, mert többé nem a fiam. Szó szerint kidobtam, másnap még zárat is cseréltem. A feleségem pakolta össze és vitte el neki a cuccait. Békíteni is próbált, de csak annál dühösebb lettem. Ez már két éve volt, azóta rájöttem, hogy barom módon viselkedtem. A feleségemmel is megromlott emiatt a házasságunk. Próbáltam újra kapcsolatba lépni a fiammal, hogy bocsánatot kérjek, de most már ő nem hajlandó beszélni velem. Nagyon hiányzik a gyerekem, hogyan tudnám jóvá tenni amit elkövettem ellene? Van még rá esély, hogy megbocsát?
2014. júl. 9. 21:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlót szerettem volna írni, mint a 10-es. De csak azért, mert a saját apámra (bár nem érdemli meg ezt a megnevezést) gondoltam.


Nagyon szorítok Nektek, hogy minden helyre jöjjön!

2014. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
Elég bunkó módon viselkedtél. Sosem dobnám ki a gyeremeket, semmilyen körülmény között. :) Engem nem zavarna, ha meleg lenne... Ha büncselekményt követene el, póbálnék vele beszélni... De nem tagadnám ki. És nem dobnám ki.
2014. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 kovpet ***** válasza:
69%

Akik nullára pontoztak: ez az ősember a saját fiát verte ki szó szerint a lakásból azért, amiről még csak nem is tehet. Nem érdekelte, hogy mi lesz vele, miből fog megélni, hol fog lakni.


Ezek után itt sajnálkozik, hogy hogy megbánta és hogy hiányzik neki meg egyébként is, jaj-jaj. Sajnálja magát rettenetesen, hogy milyen "hibát" követett el a "gyereke" ellen.


Amikor zárat cseréltél, akkor hol volt a jajongás? Meg amikor a feleséged vitte el neki a saját cuccait, mert még azt sem engedted neki?


2 éve le sem szartad? Szerinted hányszor lehet éhen halni 2 év alatt? Vagy megfagyni a híd alatt?


Még jó, hogy nem áll szóba veled. Mit vártál ezek után?

2014. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

13, szerintem leállhatnál. Mindenki követ el hibákat. Van aki óriási hibákat követ el. Ez a kérdező legalább rendelkezik annyi gerinccel, hogy be tudta látni, hogy mekkora baromságot cselekedett.


Lehetséges, hogy nem bocsát meg neki a fia. A bűntudat bőven elég büntetés lesz neki. Nem kell, hogy még te is baxogasd ebben a helyzetben, amiben most van.

2014. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy meg 13, a neveltetéséről senki nem tehet. Aki így reagál, hogy ki bírja dobni a saját fiát, amikor bejelenti, hogy meleg, annak valószínűleg nagyon mélyre van gyökerezve az anti-meleg konzervatív hozzáállás. Ez a kérdező valószínűleg nagyon nagy dolgot cselekedett azzal, hogy ha két év is kellett hozzá, de szembe bírt szállni a belegyökerezett előítéletekkel és a hozzáállással, amiben felnőtt. Ehhez nem semmi lelkierő kell ám.
2014. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 kovpet ***** válasza:
39%

Igazad van, ő egy hős... Nagy a lelki ereje és jó ember, "csak" "hibát" követett el.


Nem, konkrétan gyűlölet-bűncselekményt követett el a kérdező, amikor fizikailag bántalmazta a saját fiát csak azért, mert meleg. A bűntudat elég büntetés? Nem. Magyarország törvényei ezt börtönnel rendelik büntetni, a bűntudat nagyon nem elég büntetés.

2014. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

Ami történt, már megtörtént. Nyugodtan rugdoshatod, nyugodtan ölheted, nyugodtan feljelentheted, akkor se tudod meg nem történtté tenni, ami történt vele.

Csak egyedül ő tudja meg nem történtté tenni (nem - de valamennyire talán jóvá tenni), és valószínűleg sokkal beljebb lesz, ha segítünk benne neki, mint ha baxogatjuk.

2014. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Ezek után látni nem akarnálak soha többet.

- felpofoztál - miért is???

- üvöltöztél és ki is dobtál - az idegbajt kezeltetni kell, amúgy.


Akkor felejts is el egy életre, mert nem csak mint apa, hanem mint ember leszerepeltél.

2014. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%
Megérdemled, egy igazi szemétláda vagy, ismeretlenül is felhúzott rendesen a kérdésed, remélem, hogy a fiad soha nem fog neked megbocsátani. Gusztustalan, homofób, begyepesedett idióta vagy, akinek annyi esze sincsen, hogy konfliktushelyzetben elszámoljon háromig. (Ja, nem vagyok meleg, de az ilyen emberek miatt, mint te, igazán szar ez a világ.)
2014. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
kettes, te nem vagy normális!!! te mennyire bántódnál meg ha ignoráns apád kidobna? - bocsánat kérdező, ez nem ellened szólt. Szerintem írj neki egy levelet amiben kifejted, hogy érzel. Adj ennek egy próbát
2014. júl. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!