Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van aki megbánta, hogy kidobta...

Van aki megbánta, hogy kidobta a gyerekét? Én már nagyon, de nem tudom hogyan tudnám jóvá tenni.

Figyelt kérdés
A fiam 21 éves volt, amikor bejelentette itthon, hogy meleg és össze fog költözni a barátjával. Teljesen elborult az agyam, felpofoztam és üvöltve közöltem vele, hogy akkor azonnal takarodjon a házamból, mert többé nem a fiam. Szó szerint kidobtam, másnap még zárat is cseréltem. A feleségem pakolta össze és vitte el neki a cuccait. Békíteni is próbált, de csak annál dühösebb lettem. Ez már két éve volt, azóta rájöttem, hogy barom módon viselkedtem. A feleségemmel is megromlott emiatt a házasságunk. Próbáltam újra kapcsolatba lépni a fiammal, hogy bocsánatot kérjek, de most már ő nem hajlandó beszélni velem. Nagyon hiányzik a gyerekem, hogyan tudnám jóvá tenni amit elkövettem ellene? Van még rá esély, hogy megbocsát?
2014. júl. 9. 21:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%
egyébként mind követünk el hibákat. van aki nagyobbat. de gerinces, hogy beismeri... ismerek olyat aki soha nem fogja mert túl büszke
2014. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tényleg mindet!

Nem megváltásra vártam itt, tisztában vagyok vele, hogy mit tettem. Egyszerűen tanácsot kértem, hogy hogyan mentsem ami még menthető.

Nem a híd alá dobtam ki, csak nem akartam látni többet, még csak gondolni se akartam rá. Még amikor 18 évesen egyetemre ment, vettünk neki egy lakást az adott városban, hogy ne kelljen bejárnia vagy kollégiumban laknia.

A fiam mindig is nagyon okos és tehetséges volt. Volt miért büszkének lennem rá. Csak azt hiszem túlzásba vittem, felépítettem magamban a tökéletes, eszményi gyerek képét és ráhúztam. Aztán amikor hirtelen már nem passzolt bele, azt nem bírtam elviselni. Nyilván erről ő nem tehet, nekem viszont idő kellett mire ez felismertem.

Most egy kicsit reménykedek, ha minden jól megy jövő szombaton haza jön ebédre. Igen, csak ő. Úgy lett megbeszélve, hogy mindenek előtt kettőnk közt tegyük kicsit rendbe a dolgokat, majd csak aztán hozza el a barátját.

2014. júl. 13. 11:26
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, sok szerencsét kívánok nektek és sok erőt a dolgok rendbetételéhez! :)
2014. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj kérdező de te számomra meghalnál abban a pillanatban, amikor kidobtad. Így egy szülő nem viselkedik, te meg rossz, bukott szülő vagy. Igazi primitív, barom voltál.
2018. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!