Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek a párom gyerekével?

Mit tegyek a párom gyerekével?

Figyelt kérdés
A párom gyerekénél utálatosabb gyerekkel még soha nem találkoztam. Engem eddig minden gyerek szeretett,na ő a kivétel. A párom 4 éve volt elvált mikor megismerkedtünk. A gyereke kezdettől fogva utál,soha meg sem próbált engem megismerni. Én nyitott voltam felé,érdeklődtem,a kedvébe jártam,de csak finoman,nem akartam átvenni az anyukája helyét,hiszen van neki. A párommal sem jó a kapcsolata,felé se néz,csak ha kell neki valami. Hiába a láthatás,ha a gyereknek mindig különórája van a láthatás ideje alatt,a párom sokszor hívja telefonon is,de legtöbbször fel sem veszi,vagy csak annyit mond nem ér rá. Ha nagy ritkán nálunk van akkor megmondja az apjának hogy most sem nagyon ér rá,mert különórája lesz. Ha a párom mer szólni hogy ne a láthatás idejére szervezzék a különórát,akkor megsértődik. A múltkor is azt válaszolta rá hogy ha ez így nem felel meg neki akkor nem jön többet.

2014. júl. 14. 01:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
Te meg öt utáld! (Legalábbis nyugodtan érezze azt a viselkedésedböl.)
2014. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
A gyereknek biztos meg van az oka, hogy nem akar titeket latni, veletek foglalkozni. Nem kell eroltetni, hagyjatok.
2014. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg a gyerek nem hulye, ahogy ezt sokan leszoktak itt irni.

Ha en szeretek vkit, akkor azt nem tudom megutalni senki unszolasara, meg ha az egyik szulom probal beetetni sem.

Vmi biztos tortenhetett...

2014. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
az anyját szidjátok minden kommentben. Gondolkozzatok már! Szerintem pont leszarja. " 4 éve volt elvált mikor megismerkedtünk"! Ennyi idő alatt azért túl lehet valamin lépni olyannyira, hogy bosszút forraljak. Nem a nő miatt váltak el, nincs oka uszítani. Összeesküvés elméleteteket pedig tartogassátok a saját gyerekeiteknek. szép hogy magatokból indultok ki. az első válaszolónak volt igaza. a gyerek törékeny fiatalon lelkileg, és utálja a világot pláne ha kamasz, akkor pont az apjával és annak a nőjével tenne kivételt? Ki fogja nőni, hidd el...
2014. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyám sosem lépett túl azon, hogy elváltak és engem is apám ellen nevelt. Amíg kicsi voltam, működött is, aztán jött a tini kor, amikor mindenkit szívből utáltam, utána, nagyjából 20 évesen rájöttem, hogy apám tök jó fej, ráadásul nem is (csak) az ő hibája volt ez a válás. Minél kisebb egy gyerek, annál könnyebben befolyásolja az anyja, de ha már tini, akkor meg csak szimplán bebeszél magának dolgokat, amik persze onnan erednek, hogy a szülők elváltak, hajlamos magát hibáztatni kicsiként, és ez tiniként sincs másként, csak átfordulhat egy bunkó énvédő mechanizmusba, hogy senkit se akar szeretni, mert mi van, ha megint elhagyják. Legalábbis nálam ez volt.
2014. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát az ilyeneken,hogy közös program szervezése,már túl vagyunk. Meg az hogy főzzek a kedve szerint ha jön,ez alap,mindig azt csinálom,de ő semmit sem értékel.
2014. júl. 15. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!