Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Most még csak az anyámnak szeretném elmondani, mert ő valószínűleg nem fog annyira kiakadni...vagyis remélem. Rólam annyit, hogy 16 vagyok, és nem volt még semmilyen kapcsolatom. Valami ilyesmi mondat született meg a fejemben: Anya, még sose keltette fel úgy igazán egy fiú se az érdeklődésemet. Ez azért van, mert engem a lányok érdekelnek.

Leszbik/bik ti hogy vallották ok be/vallanátok be? És mikor lenne a legalkalmasabb? (oké gondolom akkor amikor nyugodt)



2014. júl. 16. 00:12
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok divatleszbi, őket utálom, és onnan tudom hogy leszbi vagyok, hogy fiúk NEM jönnek be, de lányok meg IGEN!!
2014. júl. 16. 09:29
 12/31 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ráérsz 18 éves korod körül. Minek akarnád elmondani? Gondolom még nem akarsz lányt felhozni magatokhoz, hogy puncitnyaljatok a szobádban.
2014. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%

Olvasd el előbb Ritter Andrea: Melegek c. könyvét.

Mindenképp fontos, hogy mondd el, vállald fel önmagadat, ahogy ezt a könyv is tanácsolja.

2014. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
9%
Kis tapasztalatlan liba vagy, honnan is tudnád hogy milyen vagy??
2014. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmuk sincs a hozzászólóknak a dolgokról. Nem ő dönti el, hogy heteroszexuális-e vagy meleg. Nem kell ahhoz férfival vagy nővel lennie valakinek, hogy tisztában legyen a szexuális irányultságával. És persze nem is korfüggő a dolog. Mondd el neki, és bízz benne, hogy elfogadja. Amúgy te ismered őt, ha nincs félnivalód az egzisztenciádat tekintve, akkor bátran állj elé! Bátor vagy, és szurkolok nagyon :)
2014. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
19%
16 évesen milyen egzisztenciája lenne, amit félteni kéne?
2014. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy teszik őt az utcára. Így értettem.
2014. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Még nem is találkoztál a fiúkkal, de eldöntötted, hogy te leszbi vagy. Valszeg van nálad más baj is..."


Hát ember akkor rád is lehetne mondani h még sose csináltad fiúval honnan tod h rossz ?

Onnan h a nemi identitása mindenkinek kb 10-n X éves korában (általában 14-16) kialakul.

Innen lehet tudni h ki kihez vonzódik.


Semmi baj nincs azzal h v ki leszbi szíve joga.

2014. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

18-as: a nemi identitás és a szexuális orientáció nem ugyanaz a dolog! A nemi identitás szerint ő nő, és történetesen a biológiai és társadalmi neve is. Ilyen szempontból ő cisznemű (ellentétben a transzneműekkel, akiknek a biológiai nemük nem egyezik meg a nemi identitátsukkal).

A szexuális orientációja szerint viszont homoszexuális.

Amúgy igazad van abban, hogy természetesen ezek felett az embernek nincs hatalma dönteni.

2014. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
biológiai és társadalmi neme
2014. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!