Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy gyerek nem akar nyári...

Ha egy gyerek nem akar nyári táborba menni, miért eröltetik egyes szülők hogy de igenis elmegy?

Figyelt kérdés
Amikor a gyerek nem akar mert mindig bántja a többi gyerek.

2014. júl. 20. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%

hát nem mindig rossz ha erőltetik, tavaly pl. nem akartam táborba menni, mégis hatalmas élmény volt és hálás vagyok a szüleimnek h végül nem engedték hogy otthon punnyadjak tábor helyett

15L

2014. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Leginkább azért, mert a mai Mo.-n egy ember fizetéséből a legtöbb esetben nem tud megélni egy család, ahol gyerek van (és ezt úgy értem, hogy van saját lakás, nincs hitel stb.). Szóval mindkét szülő dolgozik. Szabadságot nem mindenkinek akkor adnak ki, amikor akar, függ attól, mikor van a legnagyobb hajtás az adott szférában és mikor nincs, hogy az egységben ki mikor kért ki (tehát ha ugyanolyan a munkaköröm, mint Jucikának, egymás helyettesei vagyunk, ezért egyszerre nem mehetünk el... és a nyári hónapok kritikusak ilyen szempontból, ha van gyerek minden oldalról)... nem biztos, hogy el tudják intézni a felügyeletét a gyereknek, vagy ha igen, nem biztos, mennyi pénzért és azért kapnak-e vmit cserébe. Nem mindenkinek van beizzítható nagymama, barátnő sem. És van olyan kor, amikor nem hagynám otthon egyedül a gyereket (10 év alatt semmiképpen sem, egy egész napra, de idősebben sem mindegy, mennyire érett a kölök).


A gyerek legalább lát egy múzeumot, friss levegőn van, nem a megszokott helyen, esetleg tanul is. Az szerencsétlen dolog, hogy szekálják szerencsétlent, de ezt is meg kell szoknia sajnos, mert nem lesz olyan közösség, ahol nem fog rászállni vki.

2016. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!