Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hívjam fel a fiam...

Hogyan hívjam fel a fiam figyelmét arra, hogy a menyem keveset foglalkozik a gyerekükkel?

Figyelt kérdés

Már születése óta ez van. Még szopott a kicsi, amikor elkezdett nyelvet tanulni, aztán 2 évesen bölcsibe adta hogy visszamehessen dolgozni, pedig anyagilag semmi oka nem volt rá.

Ugyanúgy eljár a barátnőivel moziba, bevásárolgatni, most hétvégén meg lánybúcsúba megy.


Szívesen vagyok az unokámmal és örülök neki, hogy néha rám bízzák, de ez már túlzás.


Hogyan beszéljek erről a fiammal?


2014. júl. 26. 10:22
 31/92 anonim ***** válasza:
1%

"

kedves utolsó!

vagyis csak az a válasz lenne jó ha egyetértünk a kérdezővel h egy anya éjjel nappal csak otthon kell h legyen!!! nem csinálhat semmit sem??!!

"

Senki nem mondta, hogy legyen otthon. Az a kérdés szervez e gyerekprogramot, netán néha magával viszi vagy állandóan kényelmesen lepasszolja.

Ha egy nagyi aggódik azon, hogy keveset foglalkozik a gyerekkel az nem lehet alaptalan.


"és te milyen anya vagy ha itt osztos az észt??!! te is leültetted tv-t nézni a gyereket vagy épp szingli vagy??!!

úgy látszik te sem vagy jobb a többieknél mert te is itt osztod az észt... vagyis akkor te sem vagy normális!

"

Erre nagyon egyszerű a válasz, férfi vagyok :-)

2014. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 A kérdező kommentje:

Amíg a gyerek kicsi, addig igenis az anyjára van első sorban szüksége. Az, hogy az apa is mindent el tud intézni, csak egy modern marhaság.

Óvónő vagyok, értek a gyerekekhez.

2014. júl. 26. 11:39
 33/92 anonim ***** válasza:
98%

hát akkor sajnálom a feleséged vagy leendő feleséged ha így gondolod h 3 évig éjjel nappal otthon kell h legyen!

a férfinek is kéne annyit foglalkozni a gyerekkel mit a nőnek!

2014. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 A kérdező kommentje:
Igen, hétvégén szoktak családi programot szervezni, de hét közben is kell a gyerekkel foglalkozni.
2014. júl. 26. 11:42
 35/92 anonim ***** válasza:
98%

Csakh a nő nem magának hanem maguknak szül!!! Az apjára is szüksége van annak a gyereknek!!


Na és akkor akinek nincs anyja mert pl meghalt szülés közben, vagy épp később.... akkor az a gyerek nem is gyerek, meg hülye mert az apja nevelte és ő volt vele??

2014. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
92%

45% os egyértelműen férfi :D


A vaskalapos fajtából, akinek elég egy kirakati baba, feszes fenékkel, de a lehetőleg jó buta legyen, elégítse ki az otthonlét, és hogy a férjurát szolgálja... :D De ha nekik jó így, engem nem izgat, sőt, örülök, zsák a foltját :) Én is megtaláltam a magam foltját, és szerencsémre az anyósomról is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. A gyerekek meg épp társasoznak, én nem szoktam folyamatosan mellettük ülni és lesni őket, elég ha hallótávolságban vagyok. Tévénk nincs is, nem szeretjük :)

2014. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
94%
Akkor az én párom valami szuper lény, mert amit én megtudok csinálni azt ő is. Ha a fiad kikapcsolódhat néha, akkor a mennyed is. Nyelvet tanul? Örülnék neki, hogy feltalálja magát. Az pedig, hogy 2 évesen bölcsis a pici, az én fiamat bárcsak felvették volna, mert már ő inkább élvezte volna azt. A fiad fáradt, mikor a gyerekre kell vigyázni? A mennyed mindennap ezt eszi nem tűnik fel? Amúgy nyugodtan cseszegesd csak őket, te húzod a rövidebbet.
2014. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
13%

"ha így gondolod h 3 évig éjjel nappal otthon kell h legyen! "


Ez a te agyszüleményed. Én ilyet egy szóval sem mondtam, hogy legyen otthon egész nap, sőt inkább az ellenkezőjét.

Légy szíves olvasd vissza és ne járasd feleslegesen a szád.

Ez egy nagyon rossz sztereotípia, hogy aki foglalkozik a gyerekével az egész nap otthon ül. Nagyon beteges dolog ilyeneket leírni, az pedig, hogy ezt az én számba akarod adni.. hát nem is értem mi lehet az oka, ..nem vagy okos?

2014. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
3%

ma 11:44


akkor neked is leírom:

gyerekkel foglalkozni nem egyenlő otthon lét

Lerajzoljam, hogy megértsétek?

2014. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
96%

Fura egy óvónő lehetsz. 3 ovikorú gyerekem van, mindegyiküknél azt látom, hogy az apák is kiveszik a részüket. Sokakat az apa hoz, vagy visz, ünnepségeken is a fele apuka (mi is mindig osztódunk, mert nem tudok két helyen lenni, ha egyszerre van): Ezt az óvónők kimondottan értékelik, ők maguk mondták szülőin, hogy nagyon jó, hogy már nem az van, mint 20 éve, hogy azt sem tudták, ki a gyerek apja...

Szvsz ők is értenek a gyerekekhez, és úgy látszik mégid máshogy gondolják, mint te :)

2014. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!