Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hívjam fel a fiam...

Hogyan hívjam fel a fiam figyelmét arra, hogy a menyem keveset foglalkozik a gyerekükkel?

Figyelt kérdés

Már születése óta ez van. Még szopott a kicsi, amikor elkezdett nyelvet tanulni, aztán 2 évesen bölcsibe adta hogy visszamehessen dolgozni, pedig anyagilag semmi oka nem volt rá.

Ugyanúgy eljár a barátnőivel moziba, bevásárolgatni, most hétvégén meg lánybúcsúba megy.


Szívesen vagyok az unokámmal és örülök neki, hogy néha rám bízzák, de ez már túlzás.


Hogyan beszéljek erről a fiammal?


2014. júl. 26. 10:22
 61/92 anonim ***** válasza:
93%
Na megjott egy masik anyuci pici fia, hogy leossza a valaszolokat :D
2014. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
5%

"na bumm."


Elnézést az offért. Csak férfitársaimat szeretném figyelmeztetni. Ha "na bumm" és hasonló stíluselemeket vesztek észre egy hölgy retorikájában, akkor kerüljétek a saját érdeketekben. A legrosszabb választás a buta nő aki okosnak hiszi magát.

2014. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
95%

Először is: a férfiak nem a társaid. Ahhoz neked is férfinak kellene lenned.


Másodszor: annyira bizonygatod, hogy nőd van, hogy nem tudom, kivel akarod elhitetni, és azt sem, hogy ha számodra ennyire színvonal alatti itt a társalgás, mégis mit keresel itt.


(Egyébként rég láttam ilyen fiút, aki ennyire ki volt élezve a lányok vs fiúk témakörre.)

2014. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
79%

Először is, attól még, hogy óvónő vagy, nem feltétlen értesz a gyerekekhez. Hallottam én már olyan ostobaságokat képzett óvónők szájából, hogy csak na.


Másodszor, nem csak a menyednek kell foglalkozni a gyerekkel, ott az apuka is. Mindkettő feladata.


Harmadjára, attól még, hogy valaki szül egy gyereket, nem áll meg az élet. Attól még ő elsősorban nő marad, másodsorban feleség, aki szereti a férjét, és csak harmadsorban anya. NEM a gyerek a legfontosabb a világon.

Ha szereti a munkáját, a ha fontos neki a tanulás, és vannak baráti, az neked miért fáj?


Én is már két évesen bölcsibe adtam, vissza akartam menni dolgozni. Lehet, hogy fura de anno a férjem is ki tudta cserélni a pelenkáját, és meg tudta etetni. Lehet ez is furcsa, de én havonta egyszer megyek, ugrálok és üvöltök teli torokból egy-egy koncerten, feleség és anya létemre. És hetente találkozok a barátimmal.

Nem semmi mi?

2014. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
91%

Annyira TIPIKUS pasik vagytok! Anyucika pici fiacskái! :D


Majd akkor ne merjetek egy szót se szólni, ha az imádott barátnőtök, szerelmetek édes pici (kétajtós szekrény puskával) apucikája meg meri kérdezni, hogy hogyan merészeltek elmenni otthonról a haverokkal egy hónapban egyszer pár órára kikapcsolódni!


Nyilván azért kerül elő mindig ez az anyós féltékeny a menyére téma, mert ez így van! Ezt ha elfogadjátok ha nem, bizony akkor is így van. Anyós versenyezni próbál az új "first lady"-vel! Alapból veszett ügy!


Ha alapja van egy ilyen helyzetnek, akkor azt a fiúcska is látja és anyucikának elég a háttérből kajánul vigyorognia. Ebben biztosak lehettek!


Erről ennyit!

:D

2014. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
95%

"A legrosszabb választás a buta nő aki okosnak hiszi magát."


Elmeséled nekem, pasiból jó egy ilyen?!

Nagyon bölcs tanácsokat tudsz osztogatni! Iszonyat nagy alfa hím vagy!

:D

2014. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
59%
12:27: Ja, azt hittem, hogy ez csak a férfiakra érvényes és a "hölgy" szónál kell gyanút fogni.
2014. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
98%

"Az, hogy az apa is mindent el tud intézni, csak egy modern marhaság.

Óvónő vagyok, értek a gyerekekhez."


Tudja a fene, nekem 30-as gyerekem van, és már az én időmben is apu el tudott mindent intézni, ha nem voltam otthon. Sőt van olyan (férfi)rokonom, aki maga nevelte fel a gyerekét egyéves korától.

Ennyire kevésre tartod a férfiakat?


Hol vagy ovónő? már csak azért, hogy a kisunokámat nehogy oda vigyük.

2014. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
98%
Szóval bűn, ha egy anya nem szeretne becsavarodni a négy fal között, nem non-stop a gyerekéről tud beszélni, hogy a gyerek mennyit evett, mit hányt ki, mennyit kakált? Nem leánybúcsúban a helye egy anyának? Miért, attól, hogy anya ő már nem nő, nem ember, hanem valami más, akinek csak a gyerek lehet a világa? És, ha mondjuk a gyerekkori legjobb barátnője esküszik, akkor sem mehet el a leánybúcsúra, mert ő nagybetűs Anya? Sőt, szórakozni is tilos, amit tehet: reggeltől-estig a gyerek - szigorúan 4 fal között, eljárás max. a játszótérre, ahol diskurálhat kizárólag a gyerekről, a többi egyébként szintén bezárt anyukával - aztán, mikor hazajön a Férj, akkor a Férj előre jön a rangsorban és Anyából lesz a Házi Cseléd... Jézusom, nem csodálom, hogy anyám is ment vissza dolgozni... azt mondta, ha tehetné sem maradna otthon, mert nem bírja elviselni a bezártságot, a többi anyukát meg főleg nem. Így én is voltam bölcsis és láss csodát túléltem, normális ember lett belőlem, nem károsodott a lelkem, az aurám, akármim. Attól, hogy anya valaki, nem kötelező begyöpösödnie, nyugodtan tanulhat, adhat magára, eljárhat edzeni. Van apja annak a gyereknek, az ő kapcsolatuknak is jót tesz, ha együtt van az utód az apjával.
2014. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés újabb példa arra hogy a nők a társadalom eltartottjai. Munkájuk értéktelen, gyerekeikkel nem foglalkoznak, vagy nem is szülnek. Így csupán a testükből, és a férfiak kiszipolyozásából élnek. Egy szavuk se lehet a férfiakra azoknak, akik még anyának se jók.
2014. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!