Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hívjam fel a fiam...

Hogyan hívjam fel a fiam figyelmét arra, hogy a menyem keveset foglalkozik a gyerekükkel?

Figyelt kérdés

Már születése óta ez van. Még szopott a kicsi, amikor elkezdett nyelvet tanulni, aztán 2 évesen bölcsibe adta hogy visszamehessen dolgozni, pedig anyagilag semmi oka nem volt rá.

Ugyanúgy eljár a barátnőivel moziba, bevásárolgatni, most hétvégén meg lánybúcsúba megy.


Szívesen vagyok az unokámmal és örülök neki, hogy néha rám bízzák, de ez már túlzás.


Hogyan beszéljek erről a fiammal?


2014. júl. 26. 10:22
 51/92 anonim ***** válasza:
97%

ez most komoly????

azért mert párszor vigyáznod kell rá, már neked szülték????!! mi van azzal aki mindennap elhozza mondjuk oviból/bölcsiből mert kell a pénz így az anyukának is dolgoznia kell???



nem értem ha neked ekkora teher az unokád miért vállalod el???

ha dolgozol még neked inkább az a bajod h a pár alkalommal mikor rád hagyják nincs kedved a sok gyerek után még az unokádhoz ...

2014. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 A kérdező kommentje:

A nagyszülőnek szültét arra írtam, aki már a 4 napost is lepasszolta anyósnak.

Persze nyilván egy ennyi idősnek sincs szüksége az anyjára, a közelségére, az anyatejre.

2014. júl. 26. 12:12
 53/92 anonim ***** válasza:
88%
'Még szopott a kicsi...' - most az a baj, hogy valami hasznosat is csinál? Ha meg nem csinálna semmit, az lenne a bajod. Nem gondolnám, hogy 4 napos csecsemőt odaadott neked, hogy ő akkor most elment és majd jön...
2014. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
8%

Túl sok a kérdőjel és a felkiáltójel a kommentekben.

Úgy látom itt van az összes szélsőséges.

Ezekkel felesleges beszélgetni, feketén és fehéren látják a világot. Már ott megbukott a dolog, hogy egy anyós egyáltalán, hogy mer kérdést feltenni :-DDDD

2014. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
80%
hát nem hiszem h 4 hónapos egy egész napra lepasszolta neked reggel 6től este 10ig!!! 2-3 óra meg nem a világ vége!
2014. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
89%
Írod, néha bízzák rád, kvázi nem mindig... és hogy a fiad fáradt...mert a menyed nem lehet fáradt?? Ő is dolgozik, csak mondjuk inkább elmegy a barátnőkkel, és nem otthon punnyad. Utálod a menyed, mert elvette a KISfiad, maradjunk ennyiben.
2014. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
1%

"aki" szó nektek mond valamit?


Van egy javaslatom olvassatok, értsétek meg, amit elolvastatok, gondolkozzatok, gépeljetek, ha nem értitek, ne gépeljetek.

2014. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
63%
4 honaposat, nem csak egy egész napra lehetne lepasszolni, például nekünk anyosom mondta, hogy menjünk el nyaralni..mikor 3 honapos volt a babánk. kicsit korainak éreztm, hogy egy 3 honaposat otthagyunk neki 4-5 napra... igy nem is mentünk sehova, illetve mikor 5 honapos lett a babánk, akkor mentünk el 2 hétre. hozzáteszem, a fiam nem szopott, fejtem neki napi 7szer a tejet..na bumm. különösebben nem volt egy nagy dolog..
2014. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
2%

"Utálod a menyed, mert elvette a KISfiad, maradjunk ennyiben."


Ezt a mondatot már nagyon vártam. Nem maradhat ki egy anyósos kérdésből sem. Mindegy, hogy miről van szó ezt be kell dobni. :-)) Ilyenkor áldom az eget, hogy nem ilyen egybites nővel jöttem össze.

2014. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
95%

Annyira gáz, amikor egy férfi ilyen gondolatjelekkel tűzdeli a mondanivalóját: :-DDDD Nem túl hiteles, ez a 20on éves tinik sajátossága.


Gondolom a szopott, nem azt takarja, hogy egész nap az anyja emlőjén lógott, hanem 2-3 óránként evett. Vagy 4. Ha meg szoptatta volna egész nap, akkor az lenne a baj... Én azt érzem, hogy ez egy játszma, és egy bizonyos típusú anyósnak semmit nem tud jól csinálni a menye, és ennyi. Tesóm exanyósa bölcsis gondozó volt. Neki meg az volt a baja, hogy nem bízzák rá eleget a picit, miért nem feji le a tejet nővérem, és hagyja ott...stb.

Egyébként meg csak a saját életedet keseríted meg, mert őket valószínűleg baromira nem érdekli a véleményed, ha érdekelné, megkérdeznének.

2014. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!