Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hívjam fel a fiam...

Hogyan hívjam fel a fiam figyelmét arra, hogy a menyem keveset foglalkozik a gyerekükkel?

Figyelt kérdés

Már születése óta ez van. Még szopott a kicsi, amikor elkezdett nyelvet tanulni, aztán 2 évesen bölcsibe adta hogy visszamehessen dolgozni, pedig anyagilag semmi oka nem volt rá.

Ugyanúgy eljár a barátnőivel moziba, bevásárolgatni, most hétvégén meg lánybúcsúba megy.


Szívesen vagyok az unokámmal és örülök neki, hogy néha rám bízzák, de ez már túlzás.


Hogyan beszéljek erről a fiammal?


2014. júl. 26. 10:22
 71/92 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso!



Hat es rad ki mos,főz,takarít???


Som nő többször annyit keres mimt egy férfi!!!!



És a férfinek mem kéne apának valonak lenni???

2014. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
89%

Férfiak mondanak a nőkről véleményt azt a fele negyed annyit sem csinál!!!!


Míg a nő dolgozik, gyereket nevel,fennt tart egy háztartást stb... a sok férfi csak dolgozik...

2014. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
14%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jókat röhögök rajtatok, ahogy összevesztek a semmin, na meg a kérdésen is.

(Háromszoros anya, aki 24 órában egyedül van a gyerekekkel, mert így alakult,és tök jól érzi magát.)

2014. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
92%

73-as

Szeretnék már a helyeben lenni, de én még nem tartok itt.

2 gyerekkel vagyok ugyanígy és pont a kedves anyós volt, akinek a vitáink jó nagy részét köszönhettük. Megmérgezi az ilyen viselkedés még a legjobb kapcsolatot is.

2014. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
100%

"(Háromszoros anya, aki 24 órában egyedül van a gyerekekkel, mert így alakult,és tök jól érzi magát.)"


Ok, te tök jól érzed magad . És aki nem? Vagy mindenkinek kötelező úgy érezni, gondolkodni, mint neked?


Én speciel megzakkannék, ha 24 órában egyedül kellene lennem 3 gyerekkel. Akkor most rosszabb ember vagyok, mint te?

2014. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
58%
Bele kell ám olvasni mindent. ;) Ne húzd fel magad! Nekem is van anyósom, mégpedig olyan, aki mindent jobban tud. Kisebb gondom is nagyobb annál, mintsem foglalkozzam a rosszindulatával, ráadásul nem veszek össze virtuális betűkkel a gyakorikérdéseken. :D
2014. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
4%

Látom a mélyebb összefüggések már nem értelmezhetőek számotokra. Azért megpróbálom elmagyarázni.


A nők által elvégzett munka 99%-át a férfiak jobban, de legalább úgy eltudnák végezni.


A nők munkája egyértelműen rossz hatással van a születés számokra, és önmagában a családra.


Ebből kifolyólag munkájuk haszontalan és káros a családra, és a társadalomra nézve. Gyakorlatilag a fizetésük is csak kidobott pénz, mivel egy férfi is ugyanúgy elvégzi a munkát.


De ha a férfi dolgozik az nem jár veszteséggel a társadalom számára, hiszen nem kell szülnie, sőt még nem is megy GYED-re, jobban is végzi a munkát stb stb.


Az meg még szánalmasabba teszi ezt az anyuci pici fiacskázást az az hogy minden háztartási eszköz, minden lebetonozott út, a férfiak érdeme.


Nem beszélve a rendőrségről, az egészségügyről, tűzoltóságról.


Szóval okosan, mert a sok férfiakra köpködő egy lakatlan szigeten egy nap után már a férfiak után könyörögne.

2014. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
95%
Szegény női tudósok és feltalálók, akik munkája most semmibe lett nézve, mert az előző válaszadónak súlyos önértékelési problémái vannak. :( Anyukádat is ennyire tiszteled?
2014. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem köpködtem. Imádom a férfiakat és tisztelem őket. Mármint azokat akik érdemesek rá. Egyébként meg programozó vagyok, nagyon jó a szakmámban, de hétvégén nem szoktam dolgozni, házimunkát meg megcsináltuk tegnap este a vőlegényemmel, aki most éppen főzi a vacsit. :)
2014. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
86%

11 %ban adsz ertelmes valaszt... hat nem sok...



1 hétig nem bírnád azt csinálni mimt a nők!!!

2014. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!