Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sztetek illetlenség otthon...

Sztetek illetlenség otthon egy boxerben mászkálni ha nincs otthon senki?!

Figyelt kérdés

Szüleim állandóan evvel piszkálnak de nem bírom máshogy ezt a meleget jönnek h vegyek fel legalább egy rövidnadrágot meg pólót de minek??? nem bírom a meleget. Ja és ezt úgy h nincs itthon senki vendég meg semmi de mindig azt mondják h nem tudhatom ki van itt amikor kijövök a szobámből mert (sztük) bőgetem a zenét és úgyse hallom meg ha jön vki de am meg nem érdekel mert ha vki jön hozzánk akk is a saját lakásom úgy járok ahogy akarok meg nem vok szégyellős tipus nincs mit szégyellnem nem vok kövér vagy iesmi!! -.- és ez megy kb egy hónapja amiota ez a meleg van

és faterom felhúzta magát és azt mondta akk kib....a az összes ruhám mert úgyse használom őket... szal felöltöztem de igy meg sülök meg még éjszaka is nem hogy nappal.


Bocs a helyesírásért de felhúztam magam naon és most nincs kedvem arra figyelni. Sztetek mit tegyek? Sztetek tényleg akkora bunkóság boxerban mászkálni? -.-

17/F



2014. aug. 4. 21:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
én se birom a meleget, de egy rö vidnadrágba csak nem halsz bele
2014. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

"hidd el legszivesebben boxert se vennék fel "

egyetértek. :D

akik meg azt írják, hogy el kell fogadni a szülői szigort a témában: bakker, 17 évesen hadd döntse már el tényleg, hogy miben van otthon, jó? nem csak a szülei otthonáról van szó, nem VENDÉG a saját házában. komolyan, néhány ember itt elképesztő.

2014. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
A saját otthonában hadd mászkáljon bár mindenki úgy, ahogy szeretne (ez az "ameddig az én kenyeremet eszed..." duma nagyon csúnya). Amúgy nálunk apám is mindig boxerben van otthon, mert így esik jól neki - takar annyit ez is, mint egy úszónadrág, akkor meg mi a gond? Pl. a strandon is illetlenség bikiniben vagy úszógatyában lenni? Furcsa hozzáállásuk van a szüleidnek.
2014. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Egy gyereknek akkor nem otthona a ház ahol a szülei laknak? Érdekes felfogás.
2014. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
26%
Sztem nem bunkóság :) én, ha van vendég akkor is szoktam boxerben lenninéha, ha nem tetszik neki akkor távozhat :) sőt még apám is boxerben van ithon :)
2014. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nagyban függ attól is, ki hogyan viseli el a meleget. Én például nagy tűrőképességgel rendelkezem ezzel kapcsolatban, mikor más már majdhogynem megsül. Amúgy én nem mászkálnék egész nap egy szál boxerben, ha elfogadnák, akkor sem, mert valahogy túl "kevésnek" tartom (bár nem is próbálkoztam még ezzel). Mondjuk fürdés előtt nem szégyen, ha az ember abban megy ki a konyhába meginni egy pohár vizet, vagy hasonló, de hosszabb ideig én nem tudnám elképzelni ezt a helyzetet.


Miért nem veszel fel egy olyan rövidgatyát, amiben belül van 'háló'? Elvileg az helyettesítheti magát a boxert is. Én nyáron preferálni szoktam, és meglátásom szerint egyáltalán nem melegít nagyobb mértékben. Ha nem próbáltad még, tedd meg, veszteni nem tudsz ezzel. Lehet, hogy még a szüleid is elfogadják majd. (Az meg már csak mellékes, hogy mi pl. kifejezetten örülnénk egy légkondinak a lakásba... ha csak pár fokkal csináltok hidegebbet a kinti hőmérsékletnél, szerintem anyukád sem "érezné meg", és az a pár fok sokat számít ám, és elvileg így is lenne a helyes minden esetben.)


20/F

2014. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
javaslom a rövidnadrágot boxer nélkül. sokkal szellősebb, mint a boxer, nem izzadsz bele.
2014. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem fázás vagy nem fázás kérdése, egyszerűen illetlenség még családon belül is csak alsóneműben flangálni.
2014. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

Én meztelenül szoktam.

És akkor mi van ha meglát valaki boxerben? Vagy akár anélkül?

A strandon is abban vagy..

Szóval nem is értem, hogy mi a bajuk ezzel.

Vetess velük egy klímát és utána kedvük szerint akár télikabátban is mászkálhatsz! )))

2014. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Épp pár napja voltam barátomnál, és átmentünk egyik haverjához. Bementünk a szobájába és egy alsógatyában tévézett. Láttam rajta hogy őt nem zavarja hogy ott vagyok, innentől kezdve nagyon nem érdekelt, ha neki az kényelmes hát hajrá. Tehát szerintem az se katasztrófa ha vendégek meglátnak így. Strandon is ilyesmiben vagy, nem? A saját házadban már hadd vegyél fel amit akarsz....

Én rohadt szégyenlős vagyok és soha nem mászkálnék szüleim előtt se fehérneműben, de megértem azt aki melegben ezt csinálja, igazad is van.

Max ha nagyon nem fogják fel, annyit tehetnél hogy ha kimész a szobádból, magadra kapsz egy rövidgatyát, és akkor nem hisztizhetnek hogy mi van ha vendég jött.

20/L

2014. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!