Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csúfol a saját anyám?

Miért csúfol a saját anyám?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete hallom anyámtól folyamatosan,hogy milyen ocsmány vagyok.Egyik nap a tévéztem,mire anya leült oda és nézett vigyorogva.Megkérdeztem,hogy mi az,erre ő azt mondta azt bámulja milyen hányinger a fejem.Erre én elmentem a másik szobába és sírtam.Apa pár óra múlva jött haza és nagyon leszídta anyát,hogy hogy mondhat rám ilyet.Anya letagadta persze,hogy ilyet mondott volna.A további napokban is piszkált!Ezeket mondta:Birkafejű,klozet arcú.Már elegem van belőle!Régebben dicsért,hogy milyen szép és okos vagyok.Nem tudom,hogy mi oka van arra,hogy ezt mondja.Szőke,göndőr a hajam és vékony vagyok.Talán az orrom pisze!Szerintetek?Én szeretem anyát,de amiket mond az bántja a lelkem!
2014. aug. 25. 20:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, szólj így vissza neki nyugodtan! Amúgy sajnálom, hogy ilyeneket mond neked :( majd írd meg légyszi, hogy mi lett a vége!!
2014. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen gyorsan írtatok!Nem tudom,hogy mi van anyámmal.Egyébként ő gyűlöli a cigit és az alkoholt!Mivel az mostohaapja egy ,,részeges disznó" volt.Mindig megszeretném tőle kérdezni,de nem merem.Folyton ordibál,ha valami nem olyat szólok.Most leszek 6.-as.Eddig mindig kitünő tanuló voltam és jó gyerekként viselkedtem!A nővérem 26 éves és azt mondta,ha gimnazista leszek elvissz anyától.Fogalmam sincs mit tegyek!
2014. aug. 25. 21:19
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban nem volt ilyen soha, akkor sajnos valóban esélyes, hogy valamilyen betegsége van, ami az agyára is kihat.

Ne vedd magadra, amiket mond, inkább beszélj apukáddal, hogy vigye el orvoshoz, mert ez nem játék. (ha 10-13 éves lenne anyukád, azt mondanám, buta játékot játszik, de ha egy felnőtt nő így viselkedik hirtelen, annak valami oka van)

2014. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyből a drog vagy az alkohol jutott eszembe, de akár beteg is lehet.
2014. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

mintha én írtam volna..

én is rengetegszer hallottam anyától hogy " milyen undorítóan nézel ki" mindenki szerint azért mondta mert féltékeny. Ugyanis nekem sikerült lefogyni,mindenki dicsért hogy milyen csinos lettem,ő meg még mindig szenved a kilóival..

bár sose értettem hogy egy anya hogy mondhat ilyet a saját gyerekére..

2014. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretném,ha baja lenne!Apa pedig nem hiszi el,hogy ilyeneket mond.Ahányszor kérdezi,anya csak nevetve letagadja.Talán most megkérdezem..
2014. aug. 25. 21:23
 17/29 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele.Nem sokra jutottam!Ez a beszélgetés ment le:

Én:Anya!Van valami,amit szeretnék veled megbeszélni.

Anya:Mit akarsz már?

Én:Te miért szoktál csúfolni?Tudod,hogy ez nekem,hogy esik?

Anya:Nem komolyan szoktam mondani!Ne vedd a szívedre!Olyan puhány vagy!Mindenen sírsz!(Itt eljátszotta,pedig,hogy szoktam sírni.)

Én:Erről beszélek!Ne cseszegess!

Anya:Ha nem tetszik valami,akkor menj el öreganyádhoz!!

Én:El is megyek!!!!

2014. aug. 25. 21:31
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg "véletlen" felvehetnéd telefonon amikor anyud minősítget, és akkor apud is hátha komolyan veszi, és akkor hátha el tudok indulni. Vagy a doki felé, vagy hogy ne anyud neveljen, mert ha tényleg ilyen, akkor pár év, és olyan sérüléseket szenvedsz, hogy nem leszel ép ember.

Én is a betegség fele hajlok, anyósom hasonló.

A sógornőm elvesztette a babáját, majd mikor anyós megtudta, azt mondta neki, hogy milyen fasza dolog a gyerek, és reméli hogy sógornőm ezt nem fogja soha megtudni. A sógoromnak meg nekiesett hogy mennyire utálja, látni sem bírja. Pedig sógorom volt az agyonkényeztetett, de még nem is olyan rég. Apósom szerint évről-évre rosszabb, nem volt mindig ennyire ilyen.

Más dolgai is vannak, de ez teljesen idevág. Persze nem zárható ki, hogy anyós alapból nem hajlik-e hasonló dolgokra, de betegség is simán kihozhatja.

2014. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én leülnék apával és megbeszélném vele, hogy valami nincs rendben anyáddal. Megkérném,hogy higgyen nekem és segítsen
2014. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Biztos recept: Mikor legközelebb piszkál, alattomos vigyorral közödl vele, hogy anyai ágon öröklődik.
2014. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!