Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódtatok már hasonlóan,...

Csalódtatok már hasonlóan, vagy ennyire a szüleitekben? Azt hittem több eszük van.20/F

Figyelt kérdés

Én meg voltam győződve róla, hogy jól neveltek, nem voltak soha nagy problémák velem, nem ittam, cigiztem, drogoztam, bandáztam, hasonlók. A húgom (most 16) 2 éve ismerkedett meg a barátjával, eddig összesen talán 10-szer találkozhattak az elmúlt másfél évben (neten ismerték meg egymást).


Nos a probléma ott kezdődik, hogy ma felhívta a tesóm anyámat, hogy "ja mégsem jön haza", megint, lekéste a vonatot, visszamegy a barátjához. A nyáron szinte csak együtt voltak, majd anyám a telefonba ilyet mondott, hogy "tudod mitől hízol, nem a sok kajálástól, hanem a gyógyszertől". Kicsit néztem, tudom hogy a fogamzásgátlók okoznak ilyet, de a végén rákérdeztem, hogy mit szed. Mondta fogamzásgátlót, múltkor találta meg nála, "de hát ő tudja".

Ilyenkor kb azt érzem, hogy fel kell pofoznom magam az álomból, mert nincs az az Isten hogy ez van ami, hát annyira abszurd volt az egész ez anyám szájából, teljesen megbolondult vagy fogalmam nincs mi lett vele.

16 ÉVESEN fogamzásgátlót, és "Ő TUDJA". Meg hogy anyám a helyébe biztos nem szedné be. Elkeserít ez a helyzet, mondom nektek tényleg elment a józan eszetek? Apával együtt? Mi a f4sz ütött belétek? Az egy dolog hogy apa hazaparancsolta ma estére a húgomat, az meg leadta a szokásos beprogramozott sírását, amire persze jól kiosztották. De nem hallottam semmit, fogalmam sincs miről volt szó mert nem érdekel, engem hagyjanak ki ezekből, szerencsére nincsenek és nem is lesznek ilyen problémáim.


Egyszerűen még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy hogy lehetnek ennyire nemtörődömök, és hatalmas szerencséjük van hogy én nem lettem ilyen, vagy ennél sokkal rosszabb, mert volt saját józan eszem mindig is, ellenben velük, egybevéve az összeset.

Most úgy érzem magam, mintha valami kiéhezett hiénák közé dobtak volna kiskoromban, és mégis túléltem. Nem tudom kinek köszönhetem, de ezek alapján nekik biztos nem.


2014. aug. 25. 22:17
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
53%

Jesszus.

Valaki mondja, legyen szíves, hogy nincs olyan ember a földön, aki VALÓBAN úgy gondolkodik, mint a kérdező.

Ha ő mégis valós személy, akkor én csak a családját sajnálom. Nem lehet könnyű őt elviselni...

2014. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Tyű.... köszi! A két kérdezőt (mármint az eredeti kérdést feltevőt és őt, itt a linkben, amit küldtél) összeismertetném egymással. Nagy küzdelem lenne, mire eldől: melyikük nyelt nagyobb karót? :)
2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

"összesen talán 10-szer találkozhattak az elmúlt másfél évben (neten ismerték meg egymást).

(...) A nyáron szinte csak együtt voltak"


Akkor most egész nyáron együtt voltak, vagy összesen 10-szer találkoztak másfél év alatt?

Mert ha csak néha találkoznak, teljesen indokolatlan fg-t szedni.

2015. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!