Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódtatok már hasonlóan,...

Csalódtatok már hasonlóan, vagy ennyire a szüleitekben? Azt hittem több eszük van.20/F

Figyelt kérdés

Én meg voltam győződve róla, hogy jól neveltek, nem voltak soha nagy problémák velem, nem ittam, cigiztem, drogoztam, bandáztam, hasonlók. A húgom (most 16) 2 éve ismerkedett meg a barátjával, eddig összesen talán 10-szer találkozhattak az elmúlt másfél évben (neten ismerték meg egymást).


Nos a probléma ott kezdődik, hogy ma felhívta a tesóm anyámat, hogy "ja mégsem jön haza", megint, lekéste a vonatot, visszamegy a barátjához. A nyáron szinte csak együtt voltak, majd anyám a telefonba ilyet mondott, hogy "tudod mitől hízol, nem a sok kajálástól, hanem a gyógyszertől". Kicsit néztem, tudom hogy a fogamzásgátlók okoznak ilyet, de a végén rákérdeztem, hogy mit szed. Mondta fogamzásgátlót, múltkor találta meg nála, "de hát ő tudja".

Ilyenkor kb azt érzem, hogy fel kell pofoznom magam az álomból, mert nincs az az Isten hogy ez van ami, hát annyira abszurd volt az egész ez anyám szájából, teljesen megbolondult vagy fogalmam nincs mi lett vele.

16 ÉVESEN fogamzásgátlót, és "Ő TUDJA". Meg hogy anyám a helyébe biztos nem szedné be. Elkeserít ez a helyzet, mondom nektek tényleg elment a józan eszetek? Apával együtt? Mi a f4sz ütött belétek? Az egy dolog hogy apa hazaparancsolta ma estére a húgomat, az meg leadta a szokásos beprogramozott sírását, amire persze jól kiosztották. De nem hallottam semmit, fogalmam sincs miről volt szó mert nem érdekel, engem hagyjanak ki ezekből, szerencsére nincsenek és nem is lesznek ilyen problémáim.


Egyszerűen még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy hogy lehetnek ennyire nemtörődömök, és hatalmas szerencséjük van hogy én nem lettem ilyen, vagy ennél sokkal rosszabb, mert volt saját józan eszem mindig is, ellenben velük, egybevéve az összeset.

Most úgy érzem magam, mintha valami kiéhezett hiénák közé dobtak volna kiskoromban, és mégis túléltem. Nem tudom kinek köszönhetem, de ezek alapján nekik biztos nem.


2014. aug. 25. 22:17
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2014. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj, manapság már nem divat a gyereknevelés. Tudod fő a liberalizmus. Az én húgom 12 évesen jött össze egy 23 éves fiúval. A szüleim semmit sem mondtak rá, pedig engem szigorban neveltek. Én nem pasizhattam, bulizhattam és mindig közölnöm kellett hogy hova megyek. Akkor utáltam őket érte, ma már hálás vagyok amiért akkor még volt affinitásuk a megnevelésemhez. Máskülönben nem lennék egy egyetemet végzett, kiegyensúlyozott kapcsolatban élő, boldog ember. A húgom rengetegszer megbukott az iskolában, mire észrevették, hogy baj van. Akkor az ő kérésükre megpróbáltam segíteni neki, ennek köszönhetően sikerült leérettségiznie. Most reggeltől estig robotol, ő ezt az életet választotta. Boldogtalan. Ő is 16 évesen kezdett el fogamzásgátlót szedni. 3 éve szedi, azóta már volt cisztákkal megműtve, kismedence gyulladással is kezelték és felszedett 25 kilót. De biztos nem a gyógyszertől van... Biztos az is csak kamu, hogy az ember 23 éves koráig fejlődésben van. Addig pedig nem lehet se gumival, se tapasszal, se cyclotest kütyüvel, meg millió egyéb módszerrel védekezni, hiszen még csak az 1600-as években járunk. Ja nem 2014-et írunk!
2014. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%
"De mi lesz akkor, ha nem találod meg Szűz Mária tökéletes hasonmását? Akkor te nemigen fogsz szaporodni..." még szerencse ;)
2014. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Elcseszett egy világ ez. Még jó hogy nem derülhet ki, hogy meleg vagyok.
2014. aug. 25. 23:48
 35/44 anonim ***** válasza:
72%
Az mindenképp érdekes, hogy azért vagy egyetemet végzett, mert a szüleid rövid pórázon tartottak. Én azért mentem egyetemre, mert magamtól úgy döntöttem. :D
2014. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
77%

Tul reagalod .Bar en amugy nem ertem, hogy a hugod minek mergezi magat ilyen koran, amikor a pasija gumit is huzhatna arra a par egyuttletre.

A szex mas teszta. Bar en mar reg nem voltam 16 mikor megtortent, sokan masok erettnek tartjak magukat hozza, a hugod is ilyen. Ettol nem rossz ember. Es a szuleod sem...

2014. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
#38 Köszönöm az első értelmes választ. Igen, szerintem is túlreagálom kicsit, de én eddig azt hittem, hogy a családomban nem az a norma, ha valaki 15-16 évesen kurogat, mert azt hiszi ő lesz a férje. Mert azt hiszi. És nem érett rá.
2014. aug. 26. 01:07
 38/44 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, borzalmas természeted van! Hány karót nyeltél, hogy ilyen merev vagy? Szerintem neked soha nem volt még barátnőd..

Hagyd a húgod, lehet kicsit korán kezdi, de inkább éljen úgy, mint ahogy te. Élj te is, b@sszus, 20 éves fiú vagy, menj szórakozz, élj, most kell, nem amikor már családod van.

Találó, amit valamelyik válaszoló írt, hisztis fiúliba vagy!

2014. aug. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
66%

Ebben a családban a legnagyobb bajok veled vannak. Örülj neki hogy szedi a gyógyszert.

Hisztizés helyett inkább próbáld megismerni a barátját, hívd át magatokhoz, hátha kiderül hogy milyen jófej.

Én is szedem 16 éves korom óta, 7 éve és most úgy néz ki tényleg az lesz a férjem aki miatt elkezdtem szedni.

2014. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
79%

Én se igazán értem, hogy mi bajod van, kérdező. Az, hogy védekeznek? Vagy a tabletta. Vannak egészségügyi kockázatai, tény de ha ők ezt választották szerintem ennyi idősen eldöntheti. Az ő életéről van szó.

Nem kell itt drámázni, meg adni a hattyú halálát, merthogy mekkorát csalódtál a szüleidben.


"Most úgy érzem magam, mintha valami kiéhezett hiénák közé dobtak volna kiskoromban, és mégis túléltem. Nem tudom kinek köszönhetem, de ezek alapján nekik biztos nem." - ez szimpla hiszti ráadásul pasiként csinálod...

2014. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!