Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szolnatok, ha 21 eves...

Ti mit szolnatok, ha 21 eves lanyotok a zsebpenzebol gyakran venne konyvet? (a zsebpenzt ti adjatok neki, mivel meg egyetemista)

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 10:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Szerinted mit kéne akkor vennie?


Egyébként én is 21 éves lány vagyok, csak én már dolgozom, nem járok már suliba, de nem költök különösebben semmire.

2014. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
csóri gyerek, csoda, hogy ilyen szülői hozzáállással egyetemig jutott :(
2014. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

....A pénz se marad meg örökké. Ha innentől nem vesz könyvet, akkor elkölti ruhára (elhasználódik), sminkre (szintén elhasználódik, megromlik), vagy elkölti valami tök másra, akkor se marad meg semmi, de még a porosodó maradvány sem.

Pár könyv árát meg hiába teszi félre, abból semmi "tartósat" nem lehet venni.

Én is szeretnék amúgy egy saját könyvtárat, sőt, a kedvenc filmjeimet nem letölteni szeretném, hanem rendesen DVD-be megvenni.

Szerintem az, hogy könyvekre költi, a legjobb dolog amit tehet. Javaslom a porosodást oldd meg azzal, hogy elolvasod őket, illetve nem tudom nálatok szokott-e ilyen lenni, de egy kis takarítás csodákra képes :)

Megjegyzés: Vannak neked dísztárgyaid? Azok is csak porosodnak, és még első használatuk se volt, mert a megvétel óta porosodnak a polcon.

Másnak egy saját könyvtár, az egyben a szoba dísze is :)

[link]

2014. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos kölcsönkérném az összes könyvet, amit venne és én is kiolvasnám :D Nagyon örülnék, ha erre költené.
2014. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki könyvekre és nem piára szórja el.

Nem értem mi ebben a probléma.

2014. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
43%
Vennék neki egy Kindlet, hogy ne papírra pazarolja a pénzt :)
2014. aug. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha adsz neki zsebpénzt, akkor szerintem azt arra költi, amire akarja. De én a helyedben nagyon örülnék, hogy szeret olvasni, és nem piára, vagy drogokra költi a pénzt.
2014. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!