Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a lányotoknak 25 évvel idősebb barátja lenne és a ma tudtátok meg, hogy 5 hónapja együtt vannak?

Figyelt kérdés
A lány 20 éves, a férfi 45.

2014. szept. 10. 18:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

átalában ezek a kapcsolatok úgysem tartanak sokáig.

nyilván félt a lány megmondani.

gondolom, ha 5 hónapja tart, akkor érzelmek is vannak.

én megpróbálnám megismerni az illetőt.

hátha tisztességesek a szándékai.

de a lányodat nem tudod már irányítani, felnőtt ember.

csak legyél ott neki.

2014. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
25 éves vagyok és pár hónapja odavagyok egy kb 20 évvel idősebb férfiért. Nincs velem semmi probléma, nincs se apakomplexusom, se semmi. Nem is milliomos az illető úr, csupán FÉRFI kívül, belül. Ezerszer inkább egy 40 feletti, mint egy huszonéves suhanc...
2014. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%
hát akkor csalódást kell okoznom, apakomplexusod van, utolsó.
2014. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Bírom ezt az általánosítást. Egy férfi megkomolyodik 27-28 évesen, sőt sokan még korábban is. Aki meg nem megbízható típus, az 40-50 évesen sem lesz az. Nem természetes folyamat, hogy az ember megszületik, komolytalan huszonéves lesz, majd komoly negyvenes.. Megszületik, kialakul az értékrendje a 20-as évei elejére, és vagy normális az életfelfogása már akkor, vagy sohasem. Szóval ez a 40-es pasik érettebbek és komolyabbak szöveg csak magyarázkodás. Ugyanannyi valószínűséggel suhancok vagy normálisak, mint a 25 évesek. Rosszabb esetben elvált családapák, ha meg nem, akkor kicsi az esély, hogy nincs vele baj, ha 40 éve nem talált rá az igazi.. Mindenkinek más az esete, ki a saját korosztályában találja meg ugyanazt, ki meg egy másik generációban.
2014. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Bocsánat, kérdésre a válasz: nem lennék a lányom ellen, kifaggatnám a motivációiról (szerelem, pénz?), és magamban aggódnék a dolog miatt. A korkülönbség igenis probléma, mély érzelmek kellenek, hogy a felmerülő akadályokat leküzdjék, több áldozatot, lemondást, alkalmazkodást kíván, és fájdalmasabb, ha mindez hiába volt. Márpedig nagyon sokan hiába próbálkoznak, kudarcot vallanak. A lányom mellett lennék, támogatnám jóban-rosszban. Azt meg, hogy miért nem mondta el 5 hónapig, betudnám annak, hogy elég akkor bevonni a szülőket, amikor már stabilak az érzelmek. Mellesleg én egyáltalán nem értem az idősebbekhez vonzódást, de ezt szerintem senki sem maga dönti el, hogy kivel működjön a kémia.
2014. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
54%
akkor én meg se szólalok...18 voltam már betöltöttem mikor keresgetni kezdtem az Igazit,minimum korhatár 30,és igen,randiztam 38 sőt 44 évesekkel is,és nagyon szép pillanatok voltak,úgy vélem abban a generációban találhatók még udvarias,romantikus érett férfiak,persze ha nem kihasználja a lányt és tényleg szeretik egymást,akkor minden rendben van
2014. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
a 14-es válaszoló férfi vagy nő?
2014. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nagyon nem örülnék, elmondanám a véleményem, de nem avatkoznék bele. Valószínűleg úgysem örökre szól ez a kapcsolat.

Attól is függ, milyen a pasi. Ha rendezett az élete és rendes, normális, az még a jobbik eset. Nem tiltanám, haza is hozhatná, de nem örülnék. A pasi felé ezt nem mutatnám, de igyekeznék megismerni.

2014. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Felnőtt, azt csinál a lány, amit akar. Ne szólj bele.
2014. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

Itt sokan rögtön évtizedekre terveznek, pedig az azonos korúak is elválnak 2-3 éven belül többnyire.


Amúgy nem kell aggódni, mert valószínűleg nem fog sokáig tartani.

Hamarosan le lesz cserélve a csaj egy fiatalabbra...

2014. szept. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!