Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ezt megengednétek?...

Szülők, ezt megengednétek? Hogy lehetne titeket rábeszélni?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmnek lesz október elején a születésnapja. És a másik két barátnőnkkel megszeretnénk lepni.

Az a terv, hogy reggel elindulnánk négyen rendesen suliba, ahogy szoktunk (az egyikünknek van jogsija és az apukája vett neki egy autót, ezért mindenhova kocsival megyünk), de nem a suliba mennénk, hanem az autópályán elmennénk Budapestre (210 km, kb 2 és fél óra autóval). Ott délelőtt megreggeliznénk, egész nap vásárolnánk, beülnénk mozizni és este elmennénk az Operettszínházba, mert játsszanak egy musicalt, amit régebben látott, és azóta azt hallgatjuk, hogy még egyszer látni akarja és velünk akarja megnézni.

Aztán utána még elmennénk vacsorázni a kedvenc helyünkre, ahol ott lennének a legközelebbi barátaink (kb 25-en), lenne torta, meg minden.

Csak ezt már el kéne kezdeni szervezni, mert van, akinek több ezer km-ről kell hazajönni, le kell szervezni az egészet. Viszont emiatt mi négyen kihagynánk egy napot a suliból.


Szerintetek hogy hozzuk ezt el a szüleink előtt?

(16-17 évesek vagyunk)


2014. szept. 16. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
97%
Frankón megmondva nekem is van pénzem. Van, hogy kiadok egy órára több millió forintot. De ekkora marhaságot én még életemben nem hallottam.... Aranyos kicsit plázapcsa ribi kategóriák vagytok?
2014. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:
Miért is lennénk azok?
2014. szept. 16. 22:52
 23/76 anonim ***** válasza:
98%

"autópályán elmennénk Budapestre (210 km, kb 2 és fél óra autóval).

Ott délelőtt megreggeliznénk,

egész nap vásárolnánk,

beülnénk mozizni

és este elmennénk az Operettszínházba,

Aztán utána még elmennénk vacsorázni a kedvenc helyünkre,

ahol ott lennének a legközelebbi barátaink (kb 25-en), többieket külön busz hozná oda

lenne torta, meg minden. "


valakinek meg a havi fizuját költenétek el ezzel, nem semmi

2014. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
98%
Álmodj királylány....bár lehet megengedik, de én tuti nem engedném, bár már amúgy is elkapattak benneteket.
2014. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
96%

Nincsenek erre érvek. Születésnapi bulit tudtok tartani a saját városotokban is, vagy ha mindenképp az Operettet meg akarjátok nézni, akkor késő este kell visszaindulni, így legyen veletek egy felnőtt is.



"Tavaly és idén elengedtek minket fesztiválokra, a nyaralónkba is leköltözhettünk 2 hétre "négyesben" (néha voltak mások is)" = erre vonatkozott az, hogy már 15 évesen fiúkat fogadtatok, ne is próbáld elhitetni velem, hogy csak lányismerősök mentek, nem vagyok hülye.

2014. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy tök jó ötlet.


De nem 16-17 éveseknek. Mondjuk 20-on évesen szuper lenne. (Hogy mindezen dolgoknak az értékét is tudjátok, ne csak az árát.)

2014. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
98%
Mit kertek a 18.szülinapotokra?Vilagkörüli utat?Mas örül egy tortanak is.
2014. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:

Vannak szegényebbek és tehetősebb családok.

Ennyi erővel kocsiba se üljek, mert valaki busszal jár.


Idén nyáron még mindig 16-17 évesek voltunk.

Nem próbálok elhitetni semmit, persze, hogy voltak fiúk.

2014. szept. 16. 23:03
 29/76 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyenlőre, mit kérek. Majd kitaláljuk.
2014. szept. 16. 23:04
 30/76 anonim ***** válasza:
96%

"Idén nyáron még mindig 16-17 évesek voltunk. Nem próbálok elhitetni semmit, persze, hogy voltak fiúk."


Tavalyt írtál, de mindegy. 16-17 évesen sem kéne fiúkat fogadni nyaralóban, és persze, csak társosjátékoztatok, aha.


Ne akarj idősebbnek tűnni, mint ami vagy: 16-17 évesen még kiskorú gyerekek vagytok. Majd felnőttként elmegy egy ilyen program, de gyerekként nem. Ha a szüleiteknek van esze, akkor úgysem engednek.

2014. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!