Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek csinálnak a szegények...

Minek csinálnak a szegények gyereket?

Figyelt kérdés

Mindenütt az megy mostanában, hogy mennyien szegények az országban, alig van mit enni is. Nem lenne egy szegény ember se, szépen kihalhatnának ha nem csinálnának a szegények gyereket. Mi a fenének? Csak szenved egész életében. Én is szegény családban nőttem fel és bizony egész életemben szenvedtem. Meg is kérdeztem mi a francnak szült meg, azt mondta a hülye anyám, hogy becsúsztam... hát gratulálok. szerintem csak a gazdagoknak kéne gyereket vállalni. Nem lenne ennyi bűnözés. rablás, lopás meg gyilkosság. putriba, panelba alapból nem engedném, hogy gyereket vállaljanak. Én panelba nőttem fel és elmondom mindenkinek, hogy iszonyatos. Borzasztó, gyűlöltem mindig is. A legszarabb panelban lakni. Fel nem fogom minek eröltetik az ilyenek a gyereket.


[link]


[link]


Engem rohadtul idegesít, mivel tudom milyen... Más gazdag, semmi baja soha, kizárólag azért mert gazdag családba született.


Mondhatjátok h tanulás meg minden, de az ilyesmi rohadtul kihat az idegállapotra meg mindenre. Meg aztán ha 20 évesen lotto 5-öst is nyer, bennemarad a tüske, hogy hol kellett felnőnie, mennyit szenvedett.



2014. okt. 18. 08:54
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapd össze magad, szerezz egy jól fizető állást és költözz el!
2014. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Bárcsak olyan könnyű lenne jól fizető állást találni!
2014. okt. 18. 09:59
 13/46 anonim ***** válasza:
82%

Te tudod! Engem kielégít a tópart, ahol lakunk, az erdő mellett, tapintható a csend, ráadásul a panelban nem volt lehetőségünk egész nyáron saját medencében úszni, nem tudtam ápolgatni a parkosított kertemet. Itt nem kell bejelentenem a fél lakótelepnek, ha babazsúrt tartunk. Nyugodtan kiengedhetem az utcára biciklizni a gyereket, mert nincsenek rosszarcú emberek, nem ütik el,nem terrorizálják nagyobbak a téren. Nem tudom nálad mit takar egy átlagos kertesház és milyen környéken érted az árakat, de ha 20misit ér szerinted a panel, akkor átvágtak.

...és ami mindent visz: vasárnap reggel 8kor nem hasad szét az agyam, mert a szomszéd fel szeretne tenni egy képet a falra.

2014. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
64%
Tanulni kell, helyezkedni és lehet jól fizető állást találni. Nézd meg miből van kereslet a piacon és azt tanuld( jelenleg egy jó informatikus nagyon jól keres).
2014. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
78%

Tudod valaki szeret panelban lakni. Én például nem vágyom arra, hogy mikor haza megyek fáradtan még füvet nyírjak, havat lapátoljak stb. Nekem bőven elég, hogy van egy tiszta rendezett lakásom, ha akarok kimegyek a szabadba, kirándulok, utazgatok. És nem érzem, hogy ezért nem kellett volna gyereket vállalnom. Elmesélhetnéd miért is volt rosszabb dolga az én gyerekemnek, mert munka után edzésre vittem, meg játszótérre és nem kivágtam a kertbe, így gyerek társaságban volt, és nem egyedül ült a kerti kis homokozóban. Valaki élni szeret, és majdhogynem csak pihenni jár haza, ezt panelban is meglehet tenni.

Te majd biztos bizonyítassz az életben, hogy gyerek nélkül milyen sokra viszed. Gondolom elmondhatod majd, hogy 25-30 éves korodra meglesz egy tehermentes házad. De amíg semmit nem tettél le az asztalra addig nem gondolom, hogy leszólhatnál bárkit.

Amúgy abban is nagyon tévedsz, hogy akinek pénze van annak tökéletes az élete. Tudod a pénz nem boldogít.

2014. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nem boldogít a pénz... Ez a legnagyobb baromság a világon..
2014. okt. 18. 10:29
 17/46 anonim ***** válasza:
29%

Gyereket a suttyók csinálnak, nem a szegények. Általában is a suttyók használják ezt a kifejezést.

Amióta ember van a földön, a gyerekvállalási hajlandóság fordított arányban volt a gazdasági jóléttel. Ez teljesen természetes. És hidd el, egy kis pénzű hatgyerekes család minden tagja boldogabb, mint azok a kő gazdagok, akik néznek ki a fejükből bután a villájukban, s nem értik, miért olyan magányosak.

2014. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
57%

Ezert nem szabad a gyerekvallalast penzel jutalmazni.

Akkor csak az szul aki el tudja tartani.

Annyi megelhetesi anyuka van es sok akibazt hiszi a gyerekekbol fog megelni

2014. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
17%
Nem látjátok lényeget. Szegényekre szükség van. Miért? Ha sok a szegény az sokat adózik. De nincs hatalma mint a gazdagnak. Ergó jóval kevésbé tud beleszólni, hova megy a sok pénz amit tőlük adóban befolyt. Igaz, hogy osztani kell nekik segélyt meg a többit, de ettől még bőven marad azoknak a zsebében, akik ezeket a folyamatokat irányítják.
2014. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
57%
Szóval a megélhetési szegénység is csak egy üzlet, nem is akármekkora.
2014. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!