Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek csinálnak a szegények...

Minek csinálnak a szegények gyereket?

Figyelt kérdés

Mindenütt az megy mostanában, hogy mennyien szegények az országban, alig van mit enni is. Nem lenne egy szegény ember se, szépen kihalhatnának ha nem csinálnának a szegények gyereket. Mi a fenének? Csak szenved egész életében. Én is szegény családban nőttem fel és bizony egész életemben szenvedtem. Meg is kérdeztem mi a francnak szült meg, azt mondta a hülye anyám, hogy becsúsztam... hát gratulálok. szerintem csak a gazdagoknak kéne gyereket vállalni. Nem lenne ennyi bűnözés. rablás, lopás meg gyilkosság. putriba, panelba alapból nem engedném, hogy gyereket vállaljanak. Én panelba nőttem fel és elmondom mindenkinek, hogy iszonyatos. Borzasztó, gyűlöltem mindig is. A legszarabb panelban lakni. Fel nem fogom minek eröltetik az ilyenek a gyereket.


[link]


[link]


Engem rohadtul idegesít, mivel tudom milyen... Más gazdag, semmi baja soha, kizárólag azért mert gazdag családba született.


Mondhatjátok h tanulás meg minden, de az ilyesmi rohadtul kihat az idegállapotra meg mindenre. Meg aztán ha 20 évesen lotto 5-öst is nyer, bennemarad a tüske, hogy hol kellett felnőnie, mennyit szenvedett.



2014. okt. 18. 08:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést nem a fidesz kérdezi? Már lezárult a kampány!!:)
2014. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
84%

"panelba alapból nem engedném, hogy gyereket vállaljanak"


Szerintem meg cseszd meg... Panelben nőttem fel, a gyerekeim is panelben cseperednek, de ettől még nem vagyunk putrisok. Az, hogy te nem szerettél panelben élni, a te problémád, de másoknak ne te szabd már meg, hogy hova kellene gyereket vállalniuk, te szerencsétlen idióta.

2014. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez a TE szegénységi bizonyítványod!

Én is nagyon szegény családban nőttem fel, és most mondhatom "közepes" szinten élek. Mindenre telik, amire szükségem van, sosem tologatom a csekkeket, van autóm, házam... stb

Szóval azért, mert te emberileg is nulla vagy, még nem kell általánosítani.

És vannak, akik sosem akarnak kertes házban élni, nekik tökéletesen megfelel a lakás.

Lehet panelban sokkal jobb módban élni, mint kertes családi házban...

2014. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Te h@lye vagy kérdező, nagyon!!!!!!
2014. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te nem azért érezted magad rosszul, mert szegények voltatok, hanem azért mert nem volt meg a családi szeretet köztetek. Lehet apukád sem élt veletek. A pénz egyáltalán nem boldogít!! Ez nem csak közhely, ez így igaz! Lehet szuper kirándulásokat tenni, már 3 éves korodtól vihettek volna a szüleid minden hétvégén valahova a budai hegyekbe, biztosan nagyon jól érezted volna magad, ha teljes családban nősz fel, persze ezt csak gondolom. A panel környezet tényleg nem a leg szívderítőbb, de ha otthon szeretik egymást a családtagok, akkor nincs nagy baj. Lehet isteni könyveket kivenni a könyvárakból, az sem kerül túl sokba, legalább amire felnőttél volna, értékes ember vált volna belőled. Nem a pénztelenség volt az oka, hogy rosszul érezted magad, hanem talán a szüleid hozzád állása, és az élethez való hozzáállása. Lehet, tőlük hallottad, hogy szegények vagytok, nincs pénz semmire, de nem tudtak helyette adni valami pluszt, amit nem pénzzel mérnek. És ami fontosabb.
2014. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
38%

ez a pénz nem boldogit elég hülye szöveg.

nem hiszem, hogy önfeledten és boldogan lehet kirándulni azzal a tudattal, hogy lehet mire hazaérünk, már ki van kapcsolva a villany, vagy el van zárva a viz gáz, esetleg a ház le is van foglalva...


nyilván nem a pénz fog boldogitani de szükség van pénzre is a boldogságoz, a boldog nincstelen utcán élő koldus csak önámitás, kérdet meg tőle mennyire boldog attól, hogy a gyerekeit intézetben terrorizálják a nagyobbak, ahelyett, hogy lenne pénze s a saját otthonában lakna, hétvégenként kirándulna ő is és a családja is.


csak azt hiszi ezt, hogy a pénz nem boldogit akinek nem voltak ilyen gondjai, volt pénze de valami saját belső hibája miatt igy se volt képes a boldogságra

2014. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Oké nem a pénz boldogit. Hanem a pénzért kapható drága autó a szép ház, az h tudsz is menni kocsikázni, utazgatni, minden.


igy van, aki ilyen baromságot mond h a pénz nem boldogit annak nem volt anyagi gondja. de azért nem kéne akkor se baromságot össszehordani.

2014. okt. 19. 17:29
 38/46 anonim ***** válasza:
A drága autó meg a szép ház önmagában szerinted boldogít? Engem pl. nem tenne boldoggá az autó, mert nem tudok vezetni. Oké, persze, még megtanulhatok, de jelenleg nem tudnék vele mit kezdeni. Inkább csak zavarna, hogy van, de nem tudom használni. És ennek már köze nincs a pénzhez, per pillanat időm sincs vezetni tanulni, szóval még csak ez sem pénz kérdése teljes mértékben.
2014. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
jó én feladom, akkor ha ennyire nem jelent semmit nektek a pénz, adjátok nekem az összes pénzeteket ti meg éljetek csórón boldogan ha ennyi eszetek van.
2014. okt. 19. 18:19
 40/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem a pénz nem jelent semmit, te majom, de elég gáz, hogy elvileg felnőttként azt hiszed, hogy a pénz mindenre megoldás. Kérdezd meg, mint gondol erről egy olyan ember, aki már-már gusztustalanul gazdag, viszont valamilyen halálos betegsége van. Boldogan odaadná az összes pénzét, csak lenne egészséges.
2014. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!