Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek csinálnak a szegények...

Minek csinálnak a szegények gyereket?

Figyelt kérdés

Mindenütt az megy mostanában, hogy mennyien szegények az országban, alig van mit enni is. Nem lenne egy szegény ember se, szépen kihalhatnának ha nem csinálnának a szegények gyereket. Mi a fenének? Csak szenved egész életében. Én is szegény családban nőttem fel és bizony egész életemben szenvedtem. Meg is kérdeztem mi a francnak szült meg, azt mondta a hülye anyám, hogy becsúsztam... hát gratulálok. szerintem csak a gazdagoknak kéne gyereket vállalni. Nem lenne ennyi bűnözés. rablás, lopás meg gyilkosság. putriba, panelba alapból nem engedném, hogy gyereket vállaljanak. Én panelba nőttem fel és elmondom mindenkinek, hogy iszonyatos. Borzasztó, gyűlöltem mindig is. A legszarabb panelban lakni. Fel nem fogom minek eröltetik az ilyenek a gyereket.


[link]


[link]


Engem rohadtul idegesít, mivel tudom milyen... Más gazdag, semmi baja soha, kizárólag azért mert gazdag családba született.


Mondhatjátok h tanulás meg minden, de az ilyesmi rohadtul kihat az idegállapotra meg mindenre. Meg aztán ha 20 évesen lotto 5-öst is nyer, bennemarad a tüske, hogy hol kellett felnőnie, mennyit szenvedett.



2014. okt. 18. 08:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
29%

Igaz, széleskörű a megélhetési gyerekvállalás és nem csak a kisebbség körében.


A nem kisebbségiek viszont általában csalódnak benne mert felnő az 1. (egy-)két gyerek és akkor viszont jönnek az anyagi gondok.

2014. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
58%
Én pl. 4 gyerek felett nem fizetnék családi pótlékot egy dekát sem! Aki van olyan gazdag hogy 4-nél több gyereket vállal az tartsa is el!
2014. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Az a rengeteg szegény akik kizárólag segélyből élnek, azokra mégis mi szükség van? Azok mennyit adóznak? Semennyit. Ráadásul ezek rabolnak, erőszakolnak, lopnak, ölnek. Az égvilágon semmi szüksége nincs rájuk az emberiségnek. Se a Földnek, az univerzumnak sem.
2014. okt. 18. 11:02
 24/46 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező (#23) RÁD mi szükség van? Gondolkodj el már egy kicsit...
2014. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Semmi. :)
2014. okt. 18. 11:10
 26/46 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes kérdés. Úgy is lehetne kérdezni, hogy miért éhbérért dolgoztatják az emberek többségét. Miért adták el külföldieknek a sok gyárat, amit aztán bezártak, hogy ne legyen konkurencia. Panelben nőttem fel.
2014. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
én egyetértek veled, én is panelben nottem fel, és élek a mai napig.de ez ám az az igazi paneltelep, ahova nézek panálházak vesznek korul.na ez tényleg szar.
2014. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
A rengeteg szegény csak látszatra nem adózik. Akik bűnöznek azok is elköltik a lopott pénzt amit van pl. áfa, s ennek is jó része a fejesek zsebébe megy. (Akik mellesleg nagyságrendekkel többet loponak, mint egy egy kistilű bünöző)
2014. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
(Ja és lehet, hogy csak 1-2 tolvajt nevelnek nekünk, nem 8-10-et, de azok is sokkal többet fognak lopni, mint a 8-10 kistolvaj.)
2014. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
58%

2-es vagyok. Mi annak idején azért is vettünk lakást Kecskeméten mert itt dolgozik férjem. Mi igazából kerekegyháziak vagyunk. nem volt nagy az út, de benzinben meglátszott azért. Nekünk nem kell bemutatni a különbséget ház és lakás között. :D

A szüleim fával fűtenek, a fa 3000 Ft is akár mázsája. Egy 100-120 négyzetméteres háznál azért simán kell 100 mázsa. Számold ki mennyire jön ki a fűtés. A gázt meg ki sem merem számolni..... Akkor sorolom még. A házról leesik a vakolat, lehet azt is csináltatni, itt kommunális adó van, Kecskeméten is van, de meg sem közelíti a kerekegyházi szemétdíjat. Egy ház körül mindig adódik valami, kerítés javítás, fű nyírás, kapálás, állatok.

Sokat spóroltunk a bejárás miatt is, nem mindegy hogy 30 km-t megy, vagy csak 10-et. Itt Kecskeméten egy ház 20 milliónál kezdődik. Kinek van ennyi pénze?! Nem beszélve hogy megint lehet mindent csinálni a ház körül....

Mindezek ellenére még mindig kiköltöznék vidékre házba, 3 év múlva tervezzük. Meg lehet szokni panelban is, de nekünk szűkös már :(

2014. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!