Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek csinálnak a szegények...

Minek csinálnak a szegények gyereket?

Figyelt kérdés

Mindenütt az megy mostanában, hogy mennyien szegények az országban, alig van mit enni is. Nem lenne egy szegény ember se, szépen kihalhatnának ha nem csinálnának a szegények gyereket. Mi a fenének? Csak szenved egész életében. Én is szegény családban nőttem fel és bizony egész életemben szenvedtem. Meg is kérdeztem mi a francnak szült meg, azt mondta a hülye anyám, hogy becsúsztam... hát gratulálok. szerintem csak a gazdagoknak kéne gyereket vállalni. Nem lenne ennyi bűnözés. rablás, lopás meg gyilkosság. putriba, panelba alapból nem engedném, hogy gyereket vállaljanak. Én panelba nőttem fel és elmondom mindenkinek, hogy iszonyatos. Borzasztó, gyűlöltem mindig is. A legszarabb panelban lakni. Fel nem fogom minek eröltetik az ilyenek a gyereket.


[link]


[link]


Engem rohadtul idegesít, mivel tudom milyen... Más gazdag, semmi baja soha, kizárólag azért mert gazdag családba született.


Mondhatjátok h tanulás meg minden, de az ilyesmi rohadtul kihat az idegállapotra meg mindenre. Meg aztán ha 20 évesen lotto 5-öst is nyer, bennemarad a tüske, hogy hol kellett felnőnie, mennyit szenvedett.



2014. okt. 18. 08:54
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem azt mondja, hogy nem kell pénz az élethez. De átlag körülmények közt is lehet boldogan élni, nemcsak hatalmas házban, elvisz az olcsóbb autó is oda ahova kell, nem csak a drága luxusautók stb.

És nem csak végletek vannak: csóró és full milliomos ember. Én egy átlag középrétegnek mondom magam (bár a te szemedben csak egy csóró proli lehetek), de boldog vagyok így.

Ha téged csak a gazdagság boldogít, tegyél érte, megvan rá minden lehetőséged. Lehet tanulni és utána olyan munkát vállalni, vagy szétteheted a lábad egy pénzes pasinak, hisz csak a pénz számít, az mellékes milyen áron szerzed meg,boldog leszel.

2014. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Kérdező te egy s*gg vagy. 21 éves vagyok és jobban keresek mint a magyar átlag, pedig rohadtul évek óta magamat tartom el és szegeny családból szarmazom. De tudod engem ez motivál és buszkeseggel tölt el.
2014. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Folyt:mert én magamnak küzdök mindenért és baromira sokra fogom vinni az életben! Te egy kis nyavalygos hulye vagy, aki megerdemli a sorsát. Én soha nem írnék olyat, hogy adja nekem a penzt, majd én megszerzem magamnak. 0 leszel az életben
2014. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
na de csak teher volt neki a pénz. a kérdező csak áldozatkészen segiteni akart rajta
2014. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy elgondolkodtató mondást idézek Neked: Ha derék embert akarsz faragni gyerekeidből, kétszer annyi időt tölts velük, és fele annyi pénzt költsél rájuk.
2014. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig igaz, mert aki kétszer annyit iszik mert feleannyit eteti a gyerekét, igy viszont van ideje kétszer annyit verni is őket...
2014. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!