Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anya megüt, feljelenthetem őt?

Ha anya megüt, feljelenthetem őt?

Figyelt kérdés

Anya mostanában egyre többször mondogatja, hogy "legszívesebben most lekevernék neked egyet" vagy hogy "még egy ilyen és kapsz egy pofont". Érzem, hogy már tényleg nem sok kell neki hozzá. Ha tényleg megteszi, fejlelenthetem bántalmazásért?


15/L


2014. okt. 23. 21:51
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
77%

Meg mi ez az elszállt duma, hogy nem érhet hozzád senki?

Ki vagy te? Te porszem.

2014. okt. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen fel jelentheted. Bárki bárkit feljelenthet.mde nem tudom tisztában vagy e azzal, hogy egy pofon a szülőtől a gyereknek az igen tavol van a bantalmazastol, ez az egyik. A masik az, hogy onnantol a kapcsolatotok mélyrepülésbe kezd es anyád a kötelezőn kivul semmit de semmit nem fog téged segiteni, támogatni, extra dolgot megvenni.

Inkabb ilyen baromsag helyett azon kellene gondolkodni, hogy lehetne normalisan viselkedned....

2014. okt. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jelentsd fel nyugodtan. A rendőrök jó esetben körberöhögnek, lesz egy jó napjuk. Se ha szerencséd van, elvisz a gyámügy, nevelőotthonba. Megérdemelnéd!!!
2014. okt. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Tehát magad is jól tudod teszel azért anyudnak egyszer ne csak a szája járjon hanem be lenditse azt a pofon zsákot.magadból vegyél vissza aztán nem lesz pofon
2014. okt. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
82%
én úgy tudom fel, de nem illik
2014. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem! És egy anyai pofon még nem családon belüli erőszak!!

Tudod mi számít annak? Mikor minden nap megvernek a semmiért...

Kezdj el rajta gondolkodni, hogy vajon miért mondhatja azt neked anyukád, hogy most szivesen leverne neked egyet?? Hidd el, nem örömében és nem unalmában gondol ilyesmire... Valószínű, hogy olyanokat csinálsz, mondasz..amit nem kéne. Gondolkozzál már! Nem csak jogaid vannak, hanem masszív kötelezettségeid is!!!!

2014. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
83%

Én is kaptam. Nem is egyszer. Talán 12 éves voltam, amikor egy kiadósabb verést is kaptam. Az utolsó igazi nagy anyai pofont 14 évesen kaptam. Ma már azt mondom, hogy egykor neki volt igaza és megérdemeltem. Én az javaslom, hogy még egy picit feszítsd a húrt, hogy kapj egyet. 1 ha feljelentés a rendőrök nem fognak feljelentést írni egy pofon miatt. 2 legalább megadbaszállsz. 3 20 évesen értékelni fogod az édesanyaád tettét.


Nővérem anno lógott a suliból, hazudott anyunak, aztán amikor kiderült kapott egy jó nagy verést és beküldte mosogatni egy étterembe havi 30 ezerért és hó végén kérte a pénzét, hogy ki tudja fizetni a villanyt belőle. 1x aztán nem ment dolgozni. Kapott anyu egy telefont, hogy a 18 éves kislánya nem ment dolgozni. Amikor hazaért nővérem Anyu számonkérte. Tesóm

2014. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
65%
Én is kaptam. Nem is egyszer. Talán 12 éves voltam, amikor egy kiadósabb verést is kaptam. Az utolsó igazi nagy anyai pofo
2014. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
100%
Már ne haragudj,de gondolom addig húztad a gyufát amíg édes anyukádnak a zsebében ki nem nyílt a bicska.Lényegében meg téged minősít az is,hogy olyan ötlettel állsz elő,hogy feljelented az maflásért amit meg se kaptál még..De azt se értem,hogy te tényleg a saját édesanyásat akarod feljelenteni amiatt,hogy már elege van belőled? Majd ha lesz gyereked te is fogsz járni majd ilyen cipőben,hogy már fog tudni feleselni neked és már oda jutsz,hogy legszívesebben felképeld,majd akkor ő is felakar téged jelenteni?Gondolkozz azért egy kicsit el azon,hogy mit is akarsz tenni.De ahogy olvastam is nem egy ember szerint járna a pofon. Még hozzá tenném,hogy nálam és szerintem majdnem mindenki másnál az erőszak ott kezdődik,mikor már megvernek és fel se bírsz állni esetlen csonttörés stb. bekövetkezik és monoklid van.Szerintem ott már tényleg feljelentést kell tenni. De ez nem az a helyzet.:)
2014. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
69%
Biztos vagyok benne, hogy anyukád szeret téged. Az is valószínű, hogy nem csinált mindent éppen a legjobban. A pofon jogosan dühít, de ha jól értem, nem is tette meg. Ez nem bántalmazás, de kapnál egy pofont, az sem lenne bántalmazás. Nem helyes, de az sem helyes, ahogyan te viselkedsz. Nem ez a megoldás. Amikor mindketten nyugodtak vagytok, üljetek le, beszélgessetek, de fussatok bele a vitába. A sok negatív dolgot úgyis egymás fejéhet vágtátok már. Mondd el anyukádnak, milyennek képzelnéd el a kapcsolatotokat, mire vágysz, hallgasd meg őt, ő mit szeretne kérni.
2014. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!