Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anya megüt, feljelenthetem őt?

Ha anya megüt, feljelenthetem őt?

Figyelt kérdés

Anya mostanában egyre többször mondogatja, hogy "legszívesebben most lekevernék neked egyet" vagy hogy "még egy ilyen és kapsz egy pofont". Érzem, hogy már tényleg nem sok kell neki hozzá. Ha tényleg megteszi, fejlelenthetem bántalmazásért?


15/L


2014. okt. 23. 21:51
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
*ne
2014. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Vajda Gábor válasza:
62%
Lázadó tini...most minden rossz amit anyuci művel mert a tini ész okosabbnak látszik...a hormonok zavarukban már nem tudják mit csinálnak...nos..ahogy olvastam a véleményeket LÁTTAM hogy legtöbb válaszoló már túl van ezen a koron és rájött arra amire én is.Ez az a korszak az ember életében amit úgymond egy kicsit nehéz elviselhetővé tenni.Ez anyunak se kellemes és a gyereknek se sokszor...én is voltam tini...TUDOM miről beszélek...Én is kaptam,de sose jutott eszembe ilyesmi...persze akkor ez még nem is volt divatos...ha a tanártól kaptam egyet azt is azért mert megérdemeltem és anyám adta a következőt...nem volt ilyen hogy kérdőre vonjuk a tanárt.Mondjuk meg kell mondjam hogy nagyon jó tanáraim voltak.Egy pofon még nem lesz erőszak...nem meríti ki a "törvényi tényállást",ugyanis ez "nevelő szándékú" hogy térj észhez.Mondok egy példát...engem 10 évesen apám egyszer (és azóta se tehát nem erőszak!!!!) úgy megvert mint jég a határt,mert folyton hazudtam...sokáig bennem volt a seb...mármint lelkileg...külsőre is mert nehezen tűntek el a nyomai...de akkor már nagyon sokáig feszítettem azt a bizonyos húrt...De most már nem arra gondolok hogy mennyire fájt (nem is tom leírni mert a nagyonnál is jobban) hanem az jut eszembe róla hogy apám se örömébe tette...És nesze neked...őszinte ember lett belőlem,és nem hazudok senkinek...és nem azért mert félek hogy megverne valaki.Csak megtanultam hogy az legyek.Igaz így kevesebb a barátom is,de nem érdekel mert ezt tekintve meg nem a mennyiség fontos hanem a minőség.
2014. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
0%
Üss vissza! Aztán majd leszáll rólad és megtanul tisztelni.
2014. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Valótlanságot felesleges állítani, válaszadók, igenis feljelentheti. A joga megvan hozzá. De az más kérdés, hogy fognak-e vele érdemben foglalkozni? Nem valószínű, hogy egy pofonért igen. Feljelenteni bárkit bármit fel lehet.
2014. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
6%
Jelentsd csak fel. Ha ütni akar valakit vegyen bokszzsákot.
2014. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
100%

Amikor 11 éves koromban apám ököllel ütött, mert nem akartam aznap tanulni, na az volt a családon belüli erőszak... De az, amikor kapsz egy (jól megérdemelt) nyaklevest, az nem erőszak, hanem jutalom. Miért jutalom? Mert addig örülj, amíg van, aki neveljen! 15 évesen biztos elég sokat facebookozol.. Ezt tuti olvastad már facebookon: "Nem tudod, hogy mid van, amíg el nem veszíted!"


Érdekes módon nagyon eltűntél.. Olvasgatod is a válaszokat, vagy csak feltetted a kérdést? Esetleg anyukád kinyírt?

2014. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
25%
nem jelentheted fel de szólhatsz a gyámügynek az érdekben.
2014. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
85%
és ha feljelented, azzal mit érsz el?
2014. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

elvileg azért mert megütött nem ,nem hiszem hogy fel tudnád,

De azt szeretném h halld amit akarsz ezért:

Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel! Jelentsd fel!


:D


amúgy bocsi de ilyennel nem foglalkoznának a rendőrségen,

amúgy mit tettél hogy anyukád szerint ezt érdemled ?

2014. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy feljelentheted. Aztan a gyamugy is ratok szallhat es vedembe vesznek, mehetsz neveloszulokhoz vagy valami gyermekotthonba.
2014. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!