Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mérgesek rám szüleim?...

Jogosan mérgesek rám szüleim? Anya rosszul volt én meg hagytam pihenni

Figyelt kérdés

Tegnap 10-kor értem haza, akkor anya a hálószobában volt, apa mondta hogy rosszul lett. Tőle kérdezgettem mi történt, meg minden, aztán csöndben elvoltam, mert hát ha valaki rosszul van és egy sötét szobában fekszik akkor valószínűleg alszik. Gondoltam késő éjjel megengedhetek magamnak egy kis kockulást.

Na ma le lettem cseszve, hogy mennyire nem érdekel semmi, csak a játék, meg nem törődök anyámmal, stb, és nem hiszik el hogy én tényleg aggódtam érte de nem akartam zavarni, segíteni meg úgyse tudtam volna.

Hogy értessem meg velük? :(

21L


2014. okt. 28. 10:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ok, rendben, elhiszem. Csak a hozzászólásaid alapján nekem nem ez volt az első gondolatom.

Amúgy nálam sem pattognának, mert ők "nem hagyják el magukat", de azért jól esik nekik a törődés. Főleg hogy ők egymástól már nem nagyon kapják meg.

2014. okt. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!